НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Де продати волосся у Полтаві?

  • 25.03.2020
  • 22 просмотров
  • 0 комментариев

                                                          Де, як і кому продати волосся у Полтаві?

Як, де і за скільки можна продати,  своє волосся в Полтаві?

       Все більш цікавим стає спосіб заробітку- продаж свого волосся! Люди, які проживають в Полтаві, і мають довгі пасма, хочуть не просто відрізати своє волосся , а й продати його, але у них виникає питання- «Де , як і за скільки можна продати своє волосся в Полтаві?»

        Давайте з Вами поміркуємо і з’ясуємо , від яких факторів залежить ціна, і що на це має вплив?

        Звичайно в першу чергу Ваше волосся, повинно бути здоровим і мати гарний вигляд. Від цього залежить і те , як ви харчуєтесь, чи  не вживаєте Ви тютюнові вироби , алкогольні напої, і  як Ви доглядаєте за своїми пасмами. Це все має вплив на Ваше волосся.

       Здебільшого волосся використовується для перук та шиньйонів, також для нарощення довгого волосся. І тому потрібно, щоб волосся було якіснім.

Як дізнатись скільки  коштує Ваше волосся, і скільки Ви зможете отримати за нього грошей?

   Ви повинні виміряти свою довжину, щоб дізнатись скільки у вас сантиметрів має волосся. Довжина волосся для продажу повинна бути не менше 40 сантиметрів. Також , важливо знати, якщо волосся 60 сантиметрів, то воно буде дорожче за  волосся у якого довжина  40 сантиметрів.

    Давайте, ще обговоримо колір волосся. Колір може бути різний, але  найбільшу перевагу в ціні, має світле волосся. В любому випадку, Ви можете прислати нам  завчасно фото волосся на номер-093-557-39-93-і наші технологи Вам зроблять оцінку волосся по фото.

     Дуже часто коли Ви бачите оголошення на вулицях там написані високі ціни на волосся. Але Ви повинні розуміти , коли зрізаєте волосся то його вага може бути від 100 до 350 грамів, і це тоді коли у Вас ну дуже густе волосся і його довжина 70 сантиметрів. А так за часту від 100 до 150 грамів за хвостик. Ми, ще раз наголошуємо, що все залежить від довжини  волосся і його густоти! Ми радимо співпрацювати тільки з надійними фірмами. Але, щоб Вам не ризикувати, ми радимо Вам співпрацювати  з нашими професіоналами, з фірмою - «Volosnatural.at.au/» - у нас Ви не тільки будете задоволені приємною і високою оцінкою Ваших пасм, вам також зроблять безкоштовну гарну зачіску у нашій перукарні. Якщо ж Ви, не можете приїхати до нас у перукарню, то це не проблема, ми розповімо Вам, як відрізати волосся у домашніх умовах і потім відправити нам  волосся Новою поштою –накладеним платежем!

Все дуже просто:

1.Вимити волосся.

2.Висушити його.

3. Розчесати.

4.Розділити на два три хвостика і затягнути туго гумками.

5.Відступиті від гумки 4 сантиметри вверх і відрізати.

Відрізане волосся запакувати у тканину , або у папір.  Ми працюємо тільки з Новою поштою. Накладений платіж -  це гарантія для Вас –поки ми не оплатимо Ваше волосся, нам його ніхто не вручить.

Тільки у нас у –«Volosnatural.at.ua/»- Ви будете відчувати себе, як у дома! І тільки у нас , завжди раді Вам! Якщо у Вас є питання стосовно волосся , телефонуйте на 093-557-39-93- наші професійні технологи, дадуть вам відповідь на Ваші запитання.Оставить комментарий

avatar