НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Як правильно відрізати волосся.

  • 20.05.2020
  • 11 просмотров
  • 0 комментариев

Відрізання волосся на продаж у дома.

     Як відрізати волосся у домашніх умовах.


   Іноді зрізання волосся у салонах краси коштує досить дорого і не кожен може собі це дозволити. Ще й результат може не сподобається. Тому відмінний варіант - навчитися самостійно зрізати волосся в домашніх умовах. Це знадобиться. І якщо хочеться провести експеримент зі стилем стрижки, і якщо необхідно зрізати локони на продаж.

   Як поетапно правильно зрізати волосся?  

    Особливої підготовки не потрібно. Необхідно запастися інструментами (ножицями або машинкою), гребінцем, гумками і лінійкою. Важливе зауваження - краще обрізати не відразу помиті волосся, а через 1-2 дні після миття. Тоді вони лягають краще і працювати з ними простіше. Алгоритм дій:


Вимірювати можливу довжину волосся, яку бажаєте продати. Враховуйте, що самостійно акуратно обрізати волосся можна тільки по мочки вух або плечі. Тому заздалегідь готуйтеся до того, що очікувана довжина може бути на 1-3 см більше або менше. Зібрати волосся в хвіст (низький) або косу. Інший варіант - 2 косички. Закріпіть гумку трохи нижче того місця, де плануєте робити зріз. Занадто туго не кріпляться, щоб більш-менш рівно обрізати свої локони. Робіть зріз над гумкою, а не під нею. Тоді волосся не розпадуться в руці, будуть виглядає більш презентабельно і естетично. Далі дії дуже прості. Виміряйте лінійкою довжину зрізаного волосся - від заснування до хороших, густих кінчиків.


Після чого волосся потрібно зважити і відправити фото волосся на вайфбер -0935573993.Також не можна наности термозахист і тоді процедура буде максимально простою і захоплюючою.Оставить комментарий

avatar