НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Як вигідно продати волосся.

  • 25.07.2020
  • 4 просмотров
  • 0 комментариев

Де вигідно продати волосся.


                   Як дорого можна продати волосся.


  Якщо у тебе довгі, розкішне волосся, тобі неймовірно пощастило. Є багато людей і компаній, які готові платити вам, просто щоб роздобути ваші гарні локони. Це відмінний матеріал для виробництва перук і локонів і для нарощування. Так що, коли ви будете готові до нового способу, зачісці, то ви ще зможете заробити чимало грошей в процесі. Кому можна продати натуральне волосся?


  Існує кілька місць, які готові дорого купити ваші приголомшливі пасма волосся. Ви навіть знайдете кілька корисних порад, які ви можете розглянути, коли будете готові зробити зріз. За скільки я можу свої продати волосся в Києві? Це відмінний питання, який неодмінно цікавить багатьох. Очевидно, ви не зможете заробляти на життя, продаючи своє волосся, так як для цього потрібен час, щоб їх відростити. Проте, продаж вашого волосся може бути відмінним способом допомогти закрити ту чи іншу фінансову пробоїну, реалізувати свої плани або навіть просто витратити додаткові гроші на свята і особливі випадки.


  Вірте чи ні, але завдяки продажу свого волосся можна заробити чималі гроші, оскільки їх ціна є неймовірно високою. Тим не менш, ви повинні мати певний тип волосся і правильно готувати їх до продажу, щоб заробити такі гроші. Це дійсно залежить від ряду факторів.    

             Забарвлення волосся

Це відіграє велику роль в тому, скільки ви можете заробити.

 Різні відтінки волосся брюнетки зазвичай легше знайти, ніж руде або світле волосся. Чим легше знайти, тим менше ймовірність, що ви зможете розраховувати на високу винагороду.

                         Довжина локонів


Якщо у вас тільки 20 сантиметрів волосся, які ви хочете обрізати, то їх може не вистачити, щоб дорого їх продати. Найбільш правильним рішенням буде замислюватися про стрижку тоді, коли довжина зрізу становитиме понад 40 сантиметрів.

                                   Здоров'я

Крім довжини важливим фактором є здоров'я волосся. Якщо волосся мають сильно ламкі і посічені кінці, то це негативно позначатиметься на їх оцінці. Волосся, які раніше були пофарбовані, завите або піддавалися впливу теплових елементів (наприклад, фен, щипці для завивки або випрямляч), можуть бути не зовсім нормальними. Натуральні нефарбовані волосся, як правило, продаються краще.    

                    товщина волосся


Хто не любить голову, повну густих, блискучих волосся? Густе волосся - це те, що потрібно, і чим більше волосся вам потрібно продати, тим більше у вас можливостей заробити додаткові гроші.

                    Вік донора локонів

 Дорослі - не єдині люди, які можуть носити перуки. Є багато діточок, яким потрібні перуки, проте не так багато дітей, у яких є довге волосся, щоб продати. Крім того, довгі дитячі волосся є більш здоровими, рідкісними, тому їх вартість значно вище, ніж локони дорослих людей.


               Попит і пропозиція

 Якщо час вибрано неправильно, і у вас є достаток вашого конкретного типу волосся, вартість його продажу буде набагато дешевше. Рекомендується відстежувати ситуація на ринку, коли попит перевищує пропозиції і тоді ціна зрізу буде значно вище. Це дозволить виручити за ту ж кількість волосся значно більше грошей.  

                Поради з продажу волосся


Перед тим, як розлучитися зі своїм волоссям, є кілька корисних порад, які ви повинні знати. Звичайно, будь-хто може сказати по вашій фотографії, що ваше волосся каштанове і кучеряве, але іноді на фотографії буває важко розпізнати справжні особливості вашого волосся. Крім того, не забудьте вказати ваші звички укладання. Які продукти використовуються для догляду. Як часто ви миєте або сушіть феном? Ви палите? Ви фарбуєте своє волосся? Надайте чіткі фотографії. Якщо ваші фотографії розпливчасті, вам може бути важко продати своє волосся. Зробіть кілька знімків при різному освітленні і під різними кутами, щоб отримати ідеальний знімок вашого волосся.

Чи не обрізайте волосся його, поки їх не оцінять. Якщо ви підстригаєте волосся до того, як покупець зробить точну оцінку їх вартість, то дуже високий шанс, що в підсумку сума винагороди може бути істотно занижена. І хто знає, скільки часу може пройти, перш ніж ви знайдете іншого покупця. Крім того, ваші волосся буде продовжувати рости, що може збільшити потенціал для отримання додаткових грошей.

 

Найбільш правильним рішенням буде скористатися послугами нашої компанії, яка зможе гарантувати найбільш демократичні і лояльні умови скупки волосся. Ми не прагнемо завищити вимоги, щоб клієнт отримав менше грошей.


Ми робимо все для того, щоб кожен отримав бажаний кінцевий результат і залишився повністю задоволений. Тому наші послуги рекомендують всім своїм друзям і знайомим, які замислюються продати свої локони.Оставить комментарий

avatar