НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купимо ваше волосся у Бахмачі.

  • 05.04.2020
  • 26 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у Бахмачі!

      Скупка волосся  Бахмач.


        Якщо ви хочете вигідно продати волосся у місті Бахмач, то пропонуємо вам ознайомитися з корисною інформацією про те, яке волосся коштує дорожче, і як за запитом - куплю волосся Бахмач не потрапити на шахраїв. Сьогодні, продаж волосся користується великою популярністю, буквально на кожному стовпі можна знайти оголошення про скупку волосся, де вам обіцяють нечувані гроші. Але як насправді оцінюються зрізи волосся, і скільки можна за них виручити, давайте розберемося!

   Як визначити волосся на якість!

   Всі компанії, що займаються скупкою волосся, віддають перевагу натуральному волоссю, в хорошому стані. Це дуже важливо, адже згодом волосся надходять у виробництво перук, шиньйонів, накладних пасм, а також для процедури нарощування. І навряд чи, тьмяні, пересушені зрізи з посіченими кінцями, зацікавлять покупців.

  Який зріз вважається якісним:

 1.Це локони, які не піддавалися фарбуванню і хімічної завивки;

2. Натуральні пасма, довжиною від 40 сантиметрів;

3. Мають здоровий зовнішній вигляд.


   Колір пасом і структура, особливої ​​ролі не грають. Є кольори, які оцінюються дорожче, це натуральні світло-русяві коси, інші кольори також з радістю приймаються. Формування ціни залежить від якості товару. Перед тим як зважитися на те, щоб відрізати своє волосся для продажу, переконайтеся, що вони знаходяться в хорошому стані.    

    Де у Бахмачі продати волосся дорого?

   Наша компанія- Volosnatural.at.ua/- уже тривалий термін займається скупкою натурального волосся за дуже хорошою ціною. Ми приймаємо волосся від 40 сантиметрів. Оцінку виробляє фахівець, який знає толк в якісному зрізі. Ви можете зателефонувати за номером – 0935573993- і дізнати всі відповіді, які Вас цікавлять стосовно волосся.Всі наші клієнти залишаються задоволені умовами угоди, так як ми не занижуємо вартість в свою сторону. Якщо ви хочете виручити за свої локони якомога більше, то краще робити зріз у нас. Ми пропонуємо вам безкоштовну зачіску і зміну іміджу, а свіжий зріз завжди коштує дорожче!


  Що не доречно при продажі волосся:  

  1.Використання зволожуючих засобів, масок, бальзамів, перед зрізом;

2.Різна довжина волосся. Ніяких «мишачих» хвостиків, під час стрижки, завжди робіть рівну довжину, так оцінити вартість волосся буде простіше;

3.Наявність поплутаних пасом. Перед тим як відрізати коси, слід ретельно вичесати шевелюру. Відрізані волосся вичісувати не варто; Здавати не зав'язані пасма. Таке волосся не приймаються! Перед зрізом все волосся заплітають в тугий хвіст і косу, після чого обмотуються декількома гумками. Це необхідно щоб не втрачати пасма і уникнути сплутування.

 

 

 

 Оставить комментарий

avatar