НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купимо Ваше волосся у Броварах!

  • 04.04.2020
  • 27 просмотров
  • 0 комментариев

Скупка волосся у Броварах!

   Якщо кілька років тому продати волосся в Броварах було великою проблемою, то сьогодні Ви можете легко це зробити, отримавши максимальну суму грошей на руки в лічені хвилини.

   Наша компанія- Volosnatural.at.ua/- пропонує купити волосся у Броварах на найвигідніших і зручних умовах на українському ринку:


  1.Довжина - не менше 40 сантиметрів. Але, якщо Ви блондинка з незабарвленими волоссям, ми приймемо волосся від 35 сантиметрів. Зріз повинен мати товарний вигляд і бути зав'язаним гумкою.

   2. Сиві локони ми приймаємо трохи дешевше, а їх мінімальна довжина для продажу - 55 сантиметрів.

  3. УВАГА! Якщо волосся дитячі, довгі і мають світлий колір, Ви зможете отримати максимальну суму грошей!  

   Всіх бажаючих ми запрошуємо в наш салон у Броварах, де Вас чекають професійні перукарі, які обріжуть Вам волосся і зроблять красиву зачіску. А наші експерти зважать зріз і оплатять Вам належну суму «не відходячи від каси».

   Чому слід звернутися саме до нас?

    Продаж волосся у Броварах- це один з найпопулярніших способів вирішити свої фінансові проблеми. Та й проста зміна іміджу для Вас може супроводжуватися великим матеріальним бонусом у вигляді значної матеріальної компенсації за обрізаний хвіст.

  Хоча б 1 раз в житті кожна жінка замислюється про короткій стрижці, і якщо Ви все ж зважилися, не потрібно зрізати свої коси безкоштовно! Приходьте до нас, отримаєте професійний сервіс, бажану зачіску, значну суму грошей і задоволення від того, що Ви допомогли іншим жінкам, які хочуть мати гарну зачіску.

  Плюс до всього, ми гарантуємо Вам 100% отримання грошей готівкою в момент обрізання волосся.

   Продати волосся у Броварах - це безпечно, вигідно і приємно У мережі Ви можете знайти безліч оголошень про покупку волосся, але пам'ятайте, що більшість з таких «організацій» - дилетанти, які не тільки наживаються на угоді, пропонуючи невигідні умови співпраці, а й можуть запросто зіпсувати Вам зачіску. Ми не женемося за легкою наживою і націлені на планомірний розвиток компанії та вихід на міжнародні ринки, тому для нас висока якість сервісу завжди в пріоритеті.     

  Телефонуйте нашим фахівцям за телефонним номером-093-557-39-93 і уточнюйте всі питання  які Вас цікавлять.Оставить комментарий

avatar