НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купимо ваше волосся у Черноморську.

  • 12.05.2020
  • 23 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Чорноморськ.

               Скупка волосся у місті Чорноморськ.


            Продати волосся у місті Черноморськ, дорого на цьому сайті компанія- «Volosnatural.at.ua/», пропонує вам дорого продати своє волосся у місті Чорноморськ. Ми є надійним скупником натуральних локонів в Україні. Пропонуємо вигідні умови співпраці для кожного клієнта і завжди гідно оцінюємо локони.

   Яке волосся коштують дорого - завдовжки від 40 сантиметрів?

  1. Незабарвлені, без сивого волосся і посічених кінчиків;
  2. Живі, хвилясті, блискучі, м'які на дотик.

     Які коси ми не купуємо.


1.Рідкісні, мляві, низької якості;

2.Які раніше використовувалися в перуках або для нарощування;

3. Сплутані, з великими Колтун; Тоновані, які мають не однотонний відтінок;

4.Лежані. Продавати волосся варто відразу після зрізу, інакше вони втрачають натуральні масла, що містяться в здорових локонах, а також блиск.

 Як формується вартість волосся ?

  Нам цікаві тільки якісні локони, відповідної довжини. Вартість формується на основі багатьох факторів, це: довжина; якість; стан; Вага.


Сиві  пасма ми також купуємо, але вони стоять на порядок дешевше. Щоб ви даремно не зрізали свою шевелюру, варто попередньо відправити фото волосся на наш вайбер за номером +380935573993. Фахівець компанії «Volosnatural.at.ua/», оцінить товар, і оголосить рішення: «Чи є сенс зрізати таке волосся». Як відбувається покупка волосся компанією «Volosnatural.at.ua/» Ми створили для наших клієнтів максимально зручні умови покупки:


Насамперед, вам необхідно зв'язатися з нами для попередньої консультації. Наш менеджер розповість детально, які локони ми купуємо і які ціни пропонуємо. Далі ви висилаєте нам фото своєї шевелюри, яку оцінює досвідчений фахівець і оголошує вартість. Якщо цінник вам підійшов, то можна переходити до зрізу. Для тих, хто проживає в Києві, зріз шевелюри здійснюється в нашому салоні. А решта можуть ознайомитися з інструкцією по правильному зрізу на нашому сайті. Пакуємо волосся в тканину і в папір, а потім відправляємо через Нову Пошту, послугою післяплати. Ми оплачуємо товар до того, як нам його видадуть в руки, тому про безпеку ваших локонів можете не переживати.


Після покупки, всі зрізи надходять на обробку та дезінфекцію, потім укладаються волосок до волоска в ручну, і знаходять своє призначення в різних салонах краси, і промисловій сфері в створенні перук. У нас самі ВИСОКІ ціни на волосся у місті  Черноморськ. Пропонуємо вам швидкий і безпечний спосіб заробітку!

 Оставить комментарий

avatar