НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купимо ваше волосся у місті Баштанка.

  • 09.05.2020
  • 22 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся вигідно у місті Баштанка.

      Скупка влосся у місті Баштанка.


     Як вигідно продати волосся у місті Баштанка. Сьогодні, продати волосся по гарній ціні не складе труднощів. Безліч компаній пропонує дані послуги і готові забрати ваші пасма в будь-яку хвилину. Але чи можна довіряти першому зустрічному продавцю і як продати свої локони вигідно? Давайте розберемося. Як вибрати продавця,щоб ваш зріз пішов на благі цілі, вибирайте надійного, перевіреного покупця, який працює на ринку не перший рік. Почитайте відгуки, дізнайтеся, як проходить оцінка пасом, і ознайомтеся зі стандартними розцінками на зріз від 40 сантиметрів. Переконайтеся, що компанія є кінцевим покупцем, а не третьою особою. Тільки в такому випадку можна виручити хорошу суму.


   «Volosnatural.at.ua/» є надійним скупником натуральних слов'янських пасом на протязі багатьох років. Ми є кінцевим споживачем і використовуємо куплене волосся у виробництві перук і для процедур нарощування. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені в чесній оцінці і гідній оплаті!

 

  Яке волосся ми купуємо у місті Баштанка?

   Наша компанія ретельно відбирає найкращу сировину по всій Україні. Нас цікавлять нефарбовані, натуральні локони від 40 сантиметрів без сивини.


  Продати дорого волосся у місті Баштанка, можна якщо вони:

1.Не мають посічених кінчиків;

2. Мають здоровий блиск;

3. М'які на дотик;

4. Чи не піддавалися хімічній завивці; 5.Мають одну довжину.

 Щоб дізнатися вартість своєї шевелюри до її зрізу, відправляйте фото волосся на наш вайбер-0935573993 і ми оголосимо вартість. Ми не вичісуємо пасма, як і не занижуємо ціну, ми платимо за чиста вага.

   Як підготувати волосся до продажу? Перед тим як зрізати свої локони, варто їх привести в належний вигляд.

 Попередньо поновіть кінці, якщо є посічені кінчики, позбудьтеся від них. Добре вимийте голову із застосуванням натурального шампуню і, не використовуючи масок і додаткових бальзамів.


 Дайте волоссю висохнути природним шляхом, а потім добре вичешіть. Зрізані пасма варто продавати відразу! Залежаний товар коштує дешевше. Щоб уникнути сплутування, перед відправкою сплетіть пасма в косу.   Ми купимо волосся дорого! Пропонуємо найвищі ціни і чесну оцінку! Для отримання більш детальної інформації, звертайтесь за нашим контактним номером +380935573993. Наші консультанти завжди готові відповісти на будь-який, що цікавить вас питання і допомогти вам оцінити переваги співпраці з нашою компанією.Оставить комментарий

avatar