НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купимо ваше волосся у місті Гадяч!

  • 09.04.2020
  • 36 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Гадяч!

            Скупка волосся Гадяч!


   Пропонуємо вам вигідно продати волосся у місті Гадяч, за найвищою ціною. Якщо Ви скористаєтеся запитом: куплю волосся Гадяч, то Ви обов'язково потрапите на сайт компанії –«Volosnatural.at.ua/». Ми єдина європейська компанія у місті, яка займається скупкою волосся по всьому світу протягом багатьох років. Гарантуємо чесність угоди і гідну оплату вашого зрізу!

         Яке волосся ми приймаємо?


 Перевагу ми віддаємо натуральним не фарбованим ,здоровим косам, довжиною від 40 сантиметрів. Якщо Ви втомилися від своєї довжини, мрієте про зміни у житті, то саме час завітати до нас, і наші фахівці, підберуть для вас нову сучасну зачіску, а за ваші локони заплатимо хороші гроші!


     Купуємо свіжі зрізи і якщо стрижка здійснюється у нас, то ми готові запропонувати більш високу оплату. Наш оцінювач встановлює вигідну вартість за ваші пасма, без додаткового вичісування. На вартість впливає вага зрізу, структура, стан, довжина, колір. Якщо, ваше волосся не досягають потрібної довжини, то краще відкласти продаж і відпустити коси до 40 см, так як це сильно позначиться на вартості. Також, ми приймаємо сиві коси, але ціна за них набагато нижче.  Що може знизити вартість зрізу:

          Недостатня довжина;

         Жорсткість волосся;

         Наявність посічених, рідких           кінчиків;

        Якщо волосся було давно зрізано         і мають ковтуни;

      Різна довжина пасм;


        Де продати волосся у Гадячі?

  Ми пропонуємо найвищі ціни у місті, тому кожен наш клієнт завжди задоволений угодою. Всі отримані зрізи, надходять у виробництво перук, шиньйонів, накладних кіс, у салони різних міст для процедур нарощування. Волосся - це дуже цінний товар, його не можна залишати на підлозі у перукарні! Компанія –Volosnatural.at.ua/- запропонує вам за них гарну суму!


  Продаючи волосся, Ви допомагаєте іншим людям. Ваші локони стануть чудовою базою для виробництва перук, у яких потребують не тільки люди естради, артисти театру і цирку, а й люди, які страждають різними захворюваннями, такими як рак і облисіння. Можливо, саме ваше волосся подарує посмішку людині, побачивши нове відображення у дзеркалі.  Не бійтеся експериментувати з образом, пробуйте щось нове і заробляйте на цьому гроші. Купимо ваші натуральні зрізи по високій ціні прямо зараз! Всі подробиці стосовно волосся Ви можете дізнатись за номером- 0935573993!

 Оставить комментарий

avatar