НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Куплю волосся у Черкасах!

  • 03.04.2020
  • 23 просмотров
  • 0 комментариев

     Продати волосся у Черкасах.

                Куплю волосся в Черкасах

     Неважливо, з якої причини Ви вирішили підстригтися і змінити свою зачіску, але головним залишається питання  - скільки коштує волосся? Давайте спробуємо розібратися, яку винагороду можна отримати за свої коси у Черкасах.

     Перш за все, необхідно виміряти свої пасма. Якщо Ви ще не обрізали своє волосся, візьміть сантиметр або лінійку і спробуйте виміряти приблизно місце зрізу. Салон - «Volosnatural» - приймає незабарвлений натуральний матеріал від 40 сантиметрів, виплачуючи своїм клієнтам найсправедливіший гонорар. Крім того, якщо ви власник сивого волосся - не падайте духом, ми розглядаємо кожну пропозицію індивідуально. Такі локони повинні мати не менше 55 сантиметрів у довжину, а також привабливо виглядати.

    Тепер давайте з'ясуємо, за скільки можна продати своє волосся. Самим елітним і ексклюзивним товаром є слов'янські нефарбовані зрізи. Вони мають тонку структуру і чудовий зовнішній вигляд. Якщо у вас саме такі локони, то вартість компенсації буде найвищою. Середні ціни починаються від 150-200дол, в залежності від обсягу, ваги, довжини і здоров'я волосся. Врахуйте, що «зайві» кілька сантиметрів істотно впливають на підсумкову вартість. У випадках, коли довжина становить 42-43 сантиметри, краще почекати 1-2 місяці і відростити свої коси, отримавши після цього суму набагато більшу.

    Також ми працюємо з сивими пасмами. Цей тип волосся приймається трохи дешевше, але також має високу цінність серед наших клієнтів. Компанія - «Volosnatural.at.ua/» купує такий матеріал від 55 сантиметрів. Волосся можуть бути як прямими, так і хвилястими. Середня вартість таких локонів становить близько 30 дол.

  У деяких випадках наші фахівці розглядають можливість придбання пасом коротше зазначеної довжини. У будь-якому випадку, ваше волосся повинні відповідати основним вимогам до здорових волоссю, бути правильно обрізаними і не переплутаними. Досить поширена помилка під час відрізвння  в домашніх умовах - це неякісний зріз, і виникли волосся-перевертні (переплутані кінці з корінням). Уважно стежте за тим, щоб в хвості або косі не виявилося подібних пасом, тому що волоски складені «валетом» можуть і зовсім не становитиме жодної цінності. Після нарощування такого матеріалу зачіска збивається в ковтун і виглядає абсолютно непрезентабельно.

   Тепер, коли ви дізналися, скільки коштують волосся у Черкасах, можна приступати до пошуку покупця. Хоча, в цьому вже немає необхідності. Салон «Volosnatural», який є лідером на ринку купівлі волосся. Наші майстри нададуть необхідну консультацію і запропонують кращі умови саме у вашому випадку. За додатковою інформацією ви можете звернутися по телефону +380935573993 або відвідати наш сайт в Інтернеті.

   Прийнявши рішення змініти свою зовнішність, не пропустіть можливість відмінно заробити.   

    Звертайтеся в компанію «Volosnatural.at.ua/» і Ви залишитеся задоволені!Оставить комментарий

avatar