НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся.

  • 29.06.2020
  • 8 просмотров
  • 0 комментариев

Купуємо волосся дорого по всій Украйні.


                                                                            Купуємо волосся.


   Унікальна пропозиція - купимо волосся за високою ціною, а в подарунок ти отримаєш нову стильну стрижку від наших фахівців! Давно мрієш продати своє волосся, але не знаєш де найвигідніше це зробити? Тоді ласкаво просимо до нас.

  Наша компанія, це те місце, де ти отримаєш не тільки найвищу ціну за своє волосся, але і залишишся задоволеним своїм новим образом. До речі модну стрижку ти отримаєш абсолютно безкоштовно! Якщо ти ще сумніваєшся, тоді читай далі ...

  Кожна володарка довгого волосся рано чи пізно замислюється про кардинальну зміну способу і вирішується на коротку стрижку. Адже зміни - це невід'ємна частина нашого життя. Вони дозволяють нам по-іншому поглянути на самих себе, вийти із зони комфорту і зробити потужний ривок вперед. Ви навіть не можете уявити, як незначні зміни способу можуть позитивно вплинути на ваше життя. Це однозначно варто того, що б це спробувати!


   Короткі стрижки зараз на піку популярності. Маленькі дівчатка, дівчата і жінки все частіше віддають перевагу коротким волоссям. На це є ряд цілком об'єктивних причин. По-перше багатьом дуже йде бути з короткою стрижкою. По-друге це демонструє ваші індивідуальність і догляд за зовнішнім виглядом. Коротке волосся виглядають більш здоровими. Короткі волосся- це комфорт: їх можна швидко помити, висушити і укласти, а влітку з ними не так жарко ...


  Крім цих очевидних плюсів, на стрижці довгого волосся, можна дуже добре заробити. І дозволити собі здійснити те, про що ви давно мріяли. Наприклад, відправитися в подорож, купити щось бажане, порадувати себе і своїх рідних і близьких.


   На ринку представлена ​​величезна кількість скупників волосся, проте не всі готові заплатити вам за них гарну ціну. Ми ведемо  іншу цінову політику. Ми продаємо волосся в Європу, і тому скуповуємо їх за високими європейськими цінами.


Кілька фактів про нас

 · Компанія знаходиться в Україні, місті Києві · Ми займаємося скупкою волосся

· Наші клієнти - це салони краси, а також приватні особи і перукарі

· Географія нашої роботи –  вся Україна .

· Наші співробітники - висококласні фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички і стежать за модними тенденціями

 · Ми скуповуємо волосся по Європейським (вищими) цінами

 · Сотні задоволених клієнтів - це наша гордість! Чому ми - це вигідно!


Ви не пошкодуєте, якщо вирішите здавати своє волосся у нас, так отримаєте гарантовано високу і своєчасну оплату європейського рівня. · Ви можете провести попередню оцінку вашого волосся, просто надіславши нам фото волосся біля сантиметра.

· Вам не потрібно самим стригти волосся, це за вас зроблять наші фахівці нашого салону в Києві, заощадивши ваші нерви і час.

· В результаті, ви отримаєте хороший гонорар і модну стрижку, абсолютно безкоштовно!

· Ви залишитеся задоволені вашим новим образом і роботою нашої команди. Наша команда з радістю чекає вас!

 

 

 Оставить комментарий

avatar