НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся у Коломиї!

  • 13.04.2020
  • 42 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся за вигідними умовами у місті Коломия!

Купуємо волосся у місті Коломия!


Пропонуємо Вам продати волосся у місті Коломия у надійні руки, убережемо Вас від шахраїв, які орудують на вимогу - куплю волосся Коломия ,і пропонують за такий дорогий товар мінімальну оплату. Чому так важливо змінюватись?


Будь-яка дівчина, яка бажає бути привабливою, стежить за останніми трендами і модою. Як відомо, всі тренди свідчать про зміни, про те, що не варто стояти на місці, завжди важливо змінюватися, пробувати щось нове! Це стосується не тільки стилю одягу, але і загального вигляду, зокрема волосся. Набридли довгі локони? Втомилися від постійного догляду, укладання та підбору зачіски? Довга шевелюра забирає надто багато часу, якого у вас зараз просто немає? Тоді можливо вам пора зважитися на зміни і зрізати свої коси, при цьому, отримати за них хороші гроші!


Зміна іміджу принесе у Ваше життя серйозні зміни. Це чистий аркуш, новий початок, а також хороший дохід! Ваші довгі локони, є цінним товаром і величезна кількість покупців, готова заплатити за них великі гроші. Зацікавилися? Тоді ми пропонуємо вам продати волосся у Коломиї , компанії- Volosnatural.at.ua/.


Де у Коломиї вигідно продати волосся?

Наша компанія працює на ринку даних послуг не перший рік. Ми приймаємо натуральні незабарвлені коси від 40 сантиметрів і пропонуємо найвищу оплату у місті. Для нас дуже важливо, щоб клієнт залишився задоволений, тому ми проводимо максимально чесну оцінку, не занижуючи вартість! Пропонуємо Вам вигідно продати зріз, який після обробки, надійде на благі справи, буде використовуватися у виробництві перук, в процедурах нарощування і дарувати радість іншим людям. Перш ніж продати коси, оцініть їх стан, вони повинні бути здоровими, тільки так можна виручити за них бажану суму.


Вимоги, які ми пред'являємо до зрізів: Локони повинні бути натуральними, незабарвленими; Мати довжину від 40 сантиметрів; Приймаються коси, які не піддавалися хімічній завивці; Повинні володіти природним блиском, м'якістю і шовковистістю. Виробляти зріз краще в нашому салоні. Ми пропонуємо безкоштовну стрижку на вибір клієнта! Пасма повинні бути туго перев'язані гумкою, щоб уникнути втрати матеріалу і сплутування. Вартість формується на основі ваги, довжини, якості, структури та кольору. Приймаємо також сиві зрізи, але за нижчою ціною.  Міняйтесь разом з нами, отримуйте задоволення від нового іміджу, а додатковий заробіток,  ніколи не буде зайвим!Телефонуйте за номером -0935573993 і дізнайтесь, як Вам вигідно продати волосся у Коломиї.

 


 [ПW1]Оставить комментарий

avatar