НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся у місті Березань.

  • 15.05.2020
  • 19 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Березань.

           Скупка волосся у місті Березань.


Як Продати волосся у місті Березань? Продати волосся у Березані дорого, пропонує компанія -«Volosnatural.at.ua/». Ми працюємо в цьому напрямку не перший рік, маємо напрацьовану базу клієнтів і завжди прагнемо підбирати для кожного вигідні умови. Звертаючись до нас, ви робите правильний вибір і отримуєте новий стильний образ з грошовою винагородою! Продати волосся у місті Березань за найвищою ціною, телефонуйте- 0935573993 .Ми є прямим скупником і маємо можливість запропонувати ціни дорожче, ніж у конкурентів. Всі куплені нами зрізи - це надія для кожної дівчини, отримати локони своєї мрії.


Продаючи волосся, ви допомагаєте людям з різними захворюваннями волосяного покриву, яким в силу обставин доводиться носити перуки. Крім цього, можливо саме ваші коси, буде носити популярний артист театру або кіно. Як здійснюється продаж? Якщо ви проживаєте на території Києва, то ви можете відвідати наш салон особисто. Майстри компанії «Volosnatural.at.ua/», підберуть для вас оптимальну стрижку, яка буде підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки. Ну а ті, хто не має можливості відвідати нас в столиці, можуть діяти за таким планом:

Набираєте наш номер для попередньої консультації або залиште заявку на сайті і дочекайтеся дзвінка нашого оператора;

Надсилаєте нам фото свого волосся на вайбер, для оцінки їх вартості;

Здійснюєте зріз. Все можна зробити самостійно, ознайомившись з рекомендаціями на сайті, а також завжди можна просто довірити цю задачу фахівцям;

Якщо встановлена ​​вартість і умови співпраці вас влаштовують, то саме час відправити зріз, скориставшись послугами нової пошти;

Відправку слід виробляти післяплатою. Це зроблено з метою вашої ж безпеки і спокою;

Оплата відбувається до отримання пасом;


Далі, вам залишається тільки забрати свої гроші в найближчому відділенні нової пошти. Настійно рекомендуємо надійно упакувати волосся. Перед упаковкою сплетіть з них косу і туго перетягніть гумкою, щоб жоден волосок не загубився по дорозі і не сплутався. Упаковувати варто в папір або в тканину. Які ми купуємо волосся .

 Продати волосся у місті Березань можна від 40 сантиметрів, натуральні, м'які і блискучі. Найдорожчими є зрізи, які не піддавалися фарбуванню, хімічній завивці, мають одну довжину без посічених кінців. Також купуємо пофарбовані і сиві зрізи, але за нижчою вартістю. Телефонуйте нам прямо зараз і отримуйте пристойну суму!

 Оставить комментарий

avatar