НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся у місті Бурштин.

  • 17.05.2020
  • 41 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Бурштин.

              Скупка волосся у місті Бурштин.


    У пошуку кому продати волосся у місті Бурштин?

    Чи не хочете, щоб цінний товар пропадав даремно? Тоді наша компанія пропонує свої надійні руки для ваших локонів! Натуральні зрізи завжди користуються попитом, і якщо ваші коси маю доглянутий вигляд, довжину від 40 сантиметрів, то ми готові їх у вас купити за дуже високою ціною! Оцінимо ваш товар по достоїнству і надамо моментальну оплату. Чому варто довіритися нашій компанії.


Протягом багатьох років працюємо в сфері скупки волосся по всьому світу. Купуємо кращі зрізи слов'янських волосся, які пускаємо на створення накладних кіс, перук, шиньйонів, а також в сферу краси для процедур нарощування. Продати волосся у місті Бурштин, у руки наших фахівців - це отримати вагому суму грошей, за витрачений час. Сили і нерви, щоб відпустити бажану довжину. Ми точно знаємо, скільки праці коштує відпустити довжину, тому пропонуємо тільки гідну оплату. Телефонуйте – 0935573993.

        Яке волосся підходить для продажу?


Зважилися зрізати свою шевелюру і вигідно її продати? Тоді насамперед оцініть стан локонів, можливо, вони недостатньо добре виглядають для продажу? Наша компанія купує натуральні незабарвлені зрізи. Дуже важливо щоб локони виглядали здоровими, мали натуральний блиск і були зрізані з урахуванням всіх вимог.

  Ми купимо дорого волосся у місті Бурштин, якщо:


1.Пасма які мають довжину не менше 40 сантиметрів;

2. Чи не піддавалися фарбуванню, тонування, хімічну завивку;

3.Не мають посічених і «мишачих» кінчиків;

4.Мають м'яку текстуру і здоровий блиск. Перед зрізом, локони туго затягують гумкою, зрізають з відступом в пару сантиметрів і надійно упаковують, щоб уникнути сплутування. Продавати пасма варто відразу після зрізу, поки вони зберігають свій природний блиск і містяться в них натуральні масла. Лежані коси тьмяніють, і ціна їх значно падає.


Виробляємо скупку чоловічих, жіночих і дитячих пасм. Розглядаємо коси будь-якого відтінку і структури. Наш оцінювач враховує густоту, вага, структуру, стан, довжину зрізу, щоб сформувати остаточну вартість. Як відбувається продаж Щоб продати зріз, вам необхідно зв'язатися з нами за номером вказаним на сайті-0935573993. Консультант розповість вам про процес продажу, відправлення та оплати. Ми запросимо вас відвідати любу перукарню у місті Бурштин де вам  зроблять кращу стрижку, а ми вам за неї вам оплатимо.


Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці і моментальну оплату. Співпрацюючи з нами, ви продаєте локони в найнадійніші руки! Міняйте свій образ разом з нами і поповнюйте кишеню хорошим заробітком. Пам'ятайте, що такі зміни завжди до лиця!Оставить комментарий

avatar