НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся у місті Калуш.

  • 28.04.2020
  • 19 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Калуш.

    Скупка волосся у місті Калуш.


    Якої довжини волосся можна продати і заробити грошей у місті Калуш. Заробіток на продажу волосся практикується не перше сторіччя. Такий продукт, як натуральні, здорові, живі локони дуже цінується у виробництві перук і процедурах нарощування, тому попит на нього є завжди. Але, сучасні умови життя, екологія, шкідливі звички, різні захворювання сильно б'ють по ролі і зростанні шевелюри, тому знайти дійсно якісний продукт, буває дуже складно.


   Спираючись на дані факти, продавці готові заплатити дійсно ВЕЛИКІ гроші за хороший, натуральний зріз. Якщо Ви дійсно маєте що запропонувати, то наша компанія готова оплатити ваші локони ДОРОГО! Наскільки важлива довжина волосся при продажу? Кожен покупець пропонує свої умови і вимоги до зрізу. Наша компанія приймає локони від 40 сантиметрів. Якщо ви плануєте продаж, то варто заздалегідь переконатися, що довжина відповідає даним параметрам.


Чому саме 40 сантиметрів? Тому що це оптимальна довжина для створення перук і процедури нарощування. Найбільшу вартість можна отримати за зрізи від 60 сантиметрів, які дуже популярні в процедурах нарощування. У цій справі, кожен сантиметр грає величезну роль, тому іноді, краще відкласти продаж ненадовго, але заробити, набагато більше.


Також варто враховувати, що змінюється довжина до однорідних кінчиків. «Мишині» хвостики і короткі волоски, оцінюватися не будуть! Вимоги до волосся при продажу Крім довжини, на вартість впливають і багато інших чинників, це вага, колір, структура, наявність або відсутність посічених кінчиків, стан волосся і багато іншого. Також, дуже важливо правильно проводити зріз. Після зрізу, заплетене локони в коси, щоб вони не сплутувалися, загорніть їх у папір і упакуйте в пакет.


  Продавати зріз варто відразу, саме свіжозрізані пасма містять натуральні масла і блиск, чим довше товар зберігається, тим дешевше він буде коштувати. Як продати волосся? Для того, щоб продати волосся, досить звернутися до консультантів нашої компанії, зателефонувавши за номером +380935573993.Ми пропонуємо попередню оцінку, за коштами відправки фото волосся на вайбер. Якщо вартість, яку ми пропонуємо, вас влаштовує, то ми домовимося про особисту зустріч і придбаємо їх у вас.


Якщо ви перебуваєте в іншому місті то можна відправляти через Нову пошту, післяплатою. Дана система є найбезпечнішою і гарантує 100% оплату товару при отриманні.Оставить комментарий

avatar