НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся у місті Козелець.

  • 14.05.2020
  • 23 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Козелець.

              Скупка волосся у місті Козелець.


     У даній статті, ми розповімо Вам, як вигідно продати волосся у місті Козелець і заробити великі гроші. Сьогодні, продаж і купівля натуральних пасом користується великим попитом. Якщо Ви володарка нефарбованого, здорового волосся, то Ви можете отримати за свої локони хорошу суму! Кожна жінка, хоча б раз в житті замислювалася про те, щоб координально змінити образ, позбутися обридлої коси, зробити незвичайну стрижку і зробити інші зміни в зовнішності, щоб здивувати друзів і знайомих, тим самим вдихнути нове життя. Але мало хто, відвідуючи салон, замислюється про те, що Ваша зміна способу, може принести дохід. Телефонуйте-0935573993.


Продаж волосся у надійні руки За запитом: куплю волосся Козелець, можна побачити масу покупців, спраглих заплатити Вам гроші за цінні пасма. Але не поспішайте віддавати зріз першій ліпшій людині, тут важливо знайти чесного покупця, щоб продати цінний товар максимально дорого. Наша компанія виробляє скупку натурального волосся за найвищою ціною у місті Козелець. Ми пропонуємо чесну оцінку і зважування пасом від фахівця, без вичісування і заниження цін. Наші клієнти можуть розраховувати на якісний сервіс та обслуговування. Крім гарної оплати Вашої коси, Ви також отримаєте будь-яку стрижку на вибір!


       Як вигідно продати волосся і виручити з продажу зрізу максимальний прибуток?         Давайте розглянемо основні нюанси і поради, на які варто звернути увагу:

1. Більшої цінністю користуються нефарбовані, натуральні локони від 40 сантиметрів. Тому якщо Ви зібралися продати свої коси, то краще уникнути фарбування і знебарвлення при відрощування довжини. Зріз завдовжки понад 60 сантиметрів, завжди коштує набагато дорожче!

2. Волосся повинні бути максимально здоровими і живими. Слідкуйте за своїм харчуванням і способом життя, він безпосередньо позначається на здоров'ї волосся і їх стані. По можливості оновлюйте кінчики, зрізуючи посічені, а також робіть рівний зріз.


3. Уникайте впливу високих температур. Як можна менше піддавайте пасма термічній обробці, це стосується фена, прасок, різних стайлер і т. д. Особливо, не використовуйте плойки і укладальні кошти перед самим продажем.

4. У день зрізу волосся повинні бути чистими і сухими.

5. Продавати варто свіжозрізані пучки, так як в них містяться натуральні масла, які дуже цінні. Давно зрізані волосся, які зберігаються у Вас не перший тиждень, втрачають свій натуральний блиск. Ми завжди раді відповісти на Ваші питання і проконсультувати щодо вартості та оцінки волосся.


Міняйтеся, удосконалюйтеся, дивуйте, а Ваші локони знайдуть друге життя і надійдуть у виробництво перук, шиньйонів, накладних пасм і не тільки.

 

 Оставить комментарий

avatar