НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся у Василькові!

  • 10.04.2020
  • 26 просмотров
  • 0 комментариев

            Продати волосся у Василькові!

       Скупка волосся у Василькові!
 

            Якщо Ви шукайте, де продати волосся у Василькові за вигідною ціною, то не варто довіряти першому ліпшому продавцеві за запитом - куплю волосся  Васильків. На сучасному ринку дуже багато шахраїв і перекупників, які пропонують мінімальну вартість, при цьому ще й вичесавши зріз, щоб ще більше знизити ціну.

     Відростити натуральне, здорове волосся -це велика праця, і вона повинна бути оплачено гідно! Тому перш ніж продавати свої локони порівняйте ціни у різних продавців і вибирайте кращих у своєму місті.

   Вигідно продати волосся Васильків пропонує компанія-Volosnatural.at.ua/. Ми є прямим скупником натуральних зрізів від 40 сантиметрів завдовжки. Працюємо на ринку не перший рік і заслужили довіру клієнтів по всьому світу. Ми цінуємо кожного клієнта, розуміємо, що розлучатися з довгою красивою шевелюрою буває дуже складно, тому пропонуємо найвищі ціни у місті. Наш фахівець чесно оцінює зріз, спираючись на його структуру, колір, довжину і вагу. Купуємо ваше волосся дорого і даруємо безкоштовну зачіску у подарунок!

      Яке волосся коштує дорого?

 

 Першим фактором, що впливає на ціну, є довжина! Чим довші ваші пасма, тим дорожче вони коштують. Другим важливим пунктом вважається структура і природність волосся. Вони повинні бути здоровими, бажано без посічених кінчиків. Найдорожчими вважаються тонкі і шовковисті коси, вони універсальні у подальшому застосуванні, тому і оцінюються, набагато дорожче. Колір волосся теж грає важливу роль, варто відзначити, що за натуральне світло-русяве волосся, можна виручити більш високу суму ніж за темні. Жорсткі, заплутані і товсті волосся коштуватимуть набагато дешевше.

 

Які зрізи не придатні для продажу:

 

Локони коротше 30 сантиметрів. Пам'ятайте, що кожен сантиметр дуже важливий;

Пасма жорсткі і дуже щільні за своєю структурою;

Сплутані зрізи з Колтун;

Зрізи які використовувалися раніше для нарощування або є пришитими до шиньйони, перуки;

Перекуплені в інших магазинах;


Щоб виручити за ваш зріз максимальну суму, то не відрізайте волосся самостійно. Свіжі зрізи, зроблені нашим фахівцем, з урахуванням всіх норм і правил будуть коштувати набагато дорожче.  Ми пропонуємо вам освіжити свій образ, змінити імідж, вдихнути в свою зовнішність приємні зміни і заробити на цьому гроші! Всі відповіді стосовно продажу волосся Ви можете дізнатись по номеру- 0935573993!

 Оставить комментарий

avatar