НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Купуємо волосся в Ужгороді.

  • 14.04.2020
  • 28 просмотров
  • 0 комментариев

Скупка волосся в Ужгороді.

        Купуємо волосся в Ужгороді!


  Пропонуємо Вам продати волосся в Ужгороді у надійні руки компанії -Volosnatural.at.ua/. Нас легко знайти за запитом: куплю волосся  Ужгород, так як ми пропонуємо найвищі ціни у місті. Довіряйте свої локони тільки у надійні руки!  Перший крок до нового життя, мине разом з нами.


   Зрізати красиву, густу шевелюру - це серйозний крок. Довгі локони, безсумнівно, прикрашають будь-яку дівчину і надають її образу особливий шарм. Але коли багато років ходиш з однією зачіскою, витрачаєш купу часу на укладку, догляд, розчісування, поступово починаєш утомлюватися. Особливо, це стосується молодих матусь, у яких немає зайвої години, на те, щоб вимити довгі коси, вичесати, укласти. У такі моменти, ми дивимося на себе в дзеркало і думаємо: Пора щось змінювати! І почати варто саме з зачіски!  Сучасні короткі стрижки перетворюють будь-яку дівчину на красуню. Ви здивуєтеся, як зміниться овал обличчя і навіть настрій.


  Нове відображення у дзеркалі Вас дуже порадує, а скільки вільного часу тепер можна присвятити більш важливим справ! Не бійтеся змін, бійтеся загрузнути у повсякденності. Ваші зміни - це не тільки привід оновитися, це ще і можливість добре заробити, адже за ваші коси ми заплатимо хороші гроші!  Де вигідно продати волосся в Ужгороді?  Наша компанія-Volosnatural.at.ua/-здійснює скупку натуральних слов'янських пасм від 40 сантиметрів.


   Робимо чесну оцінку Вашого товару і пропонуємо найвищі ціни у місті. Приймаємо натуральне, здорове волосся, але також купуємо сиві пасма, за нижчою ціною і в залежності їх стану. Вартість формується на основі довжини, ваги, структури локонів. Величезну роль у формуванні ціни відіграє наявність або відсутність природного блиску і гладкості. Все волосся надходять у виробництво перук, кіс, шиньйонів, а також в салони для процедур нарощування.        Які пасма не підходять для продажу:


Локони коротше 30 сантиметрів; Жорсткі волосся, які піддавалися хімічній завивці; Пасма з Колтун, заплутані, з перевернутими волосками; Прошиті волосся, в перуках; Зрізи які вже використовувалися для нарощування або були перекуплені в іншому магазині;  Штучні.

   Ми купимо Ваше волосся вигідно, без обману, а також пропонуємо безкоштовну стильну стрижку на ваш вибір! Звертайтесь за номером -0935573993 і Ви отримаєте всі відповіді стосовно продажу волосся.Оставить комментарий

avatar