НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Оцінка волосся.

  • 19.06.2020
  • 10 просмотров
  • 0 комментариев

                Як оцінюється волосся?

                                  Як оцінюється волосся?


 Втомилися від довгих локонів, які потребують щоденного багатогодинного догляду? Прагніть заощадити на засобах для догляду за довгим волоссям і походах до перукаря? Або ж просто хочете змінити свій імідж і відкрити нову себе з сучасної короткою стрижкою? Не поспішайте йти в салон краси і безжально дозволяти перукаря зрізати ваші безцінні довге волосся і згодом їх викидати! У вас є прекрасний шанс заробити на зміні свого іміджу: ми із задоволенням допоможе вам у продажу волосся в Україні.


Перш ніж прийняти рішення про продаж волосся в Україні, ми рекомендуємо вам ознайомитися з тими факторами, які впливають на ціну волосся. Деякі волосся більш популярні і затребувані, і, отже, цінуються вище. Однак певні типи довгого волосся можуть мати більш низьку вартість. Отже, скільки ж коштуватимуть ваші волосся, якщо ви зважилися на те, щоб продати волосся в Україні? Читайте далі і дізнайтеся всі тонкощі продажу волосся в Україні!


  По-перше, ми б хотіли вам розповісти, як ми розраховуємо вартість для продажу волосся в Україні, і які основні чинники, що впливають на вартість волосся. Як правило, вартість волосся вказується за 100 грам: як тільки експерт зрізає ваше волосся, він зважує вийшов пучок для визначення точної вартості. При продажу волосся в Україні враховуються такі чинники, як колір, тип і довжина волосся. Зупинимося на кожному пункті докладніше.


   Головним фактором є цветотип вашого волосся. Найціннішим кольором є, звичайно ж, класичний лискучий блонд, за який ми готові віддати до 3000 грн за 100 грам. Другий за популярністю колір - чистий русявий: ціна на нього лише трохи нижче. З невеликою відмінністю за вартістю йдуть руде волосся; на четвертому місці стоїть знатний, смолистий брюнет, ціна на який відрізняється всього на 100 грн.


Що стосується типу волосся,  наші фахівці цінують найбільше класику - строго пряме волосся. Висока вартість даного типу волосся обумовлена ​​їх універсальністю і слухняністю, що є важливими факторами для їх подальшого виробництва. Почесне друге місце займають хвилясте волосся: за них ми готові віддати до 3000 грн за 100 грам. За ними слідують кучеряве волосся, такі грайливі і унікальні. Вартість на них різниться приблизно в 1200 грн.


Останнім, але не менш важливим фактором у продажу волосся в Україні є довжина вашого волосся. Тут працює просте правило: чим довше, тим дорожче. Ми купуємо волосся довжиною від 40 см. За таку довжину фахівці гарантовано заплатять вам до 2000 грн за 100 грам. Що стосується середніх показників - 60-65 см, за таку солідну довжину ми готові віддати на цілих 1000 грн більше! Ну а за розкішну довжину 80-100 см справжні Рапунцель отримають від нашої компанії до 4000 грн.


Будь ласка, зверніть увагу на те, що дана стаття надає приблизні ціни при продажу волосся в Україні. Актуальну вартість ваших дорогоцінних волосся можна дізнатися, надіславши нам заявку через онлайн-форму. Ми сподіваємося, що тепер ви краще орієнтуєтеся в тому, як продати волосся в Україні, і як визначити, скільки будуть коштувати ваше волосся!Оставить комментарий

avatar