НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

ПРиймають волосся в Дрогобичі від 35 сантиметрів чи ні?

  • 01.04.2020
  • 30 просмотров
  • 0 комментариев

 Продаж волосся у Дрогобичі.

    Багато  хто  хотів би реалізувати своє волосся в Дрогобичі, але іноді замислюються про те, чи можна продати волосся від 35сантиметрів або краще відростити коси довші і звернутися до майстра трохи пізніше. Давайте розглянемо це питання докладніше.

    Як відомо, локони купують для того, щоб в подальшому з них зробити різні вироби або наростити. Наприклад: з натуральних пасом створюють прекрасні перуки і шиньйони. Зокрема, компанія - «Volosnatural.at.ua/» працює в даному напрямку дуже давно.

    Також матеріал згодом використовується для виробництва тресс волосся на стрічках. Для того, щоб кінцевий продукт відповідав найвищим вимогам і радував покупця, локони повинні бути якісними і здоровими. Крім того, чим довші пасма, тим розкішніше вони виглядають, тому ми приймаємо матеріал від 40 сантиметрів.

   У салоні «Volosnatural» ми не вичісуємо локони при покупці, що є безсумнівним плюсом для продавця волосся, тому що підсумкова вага і довжина кіс не зменшиться. Однак після технологічної обробки матеріалу пасма стають коротшими, тому пріоритетним товаром для нас буде довге волосся.

   Що ж робити, якщо у вас хвіст не перевищує 35 сантиметрів? Ми радимо трохи почекати, відростивши потрібну довжину, а вже потім звернутися до нас і отримати гідний гонорар. У питанні покупки пасом важливим є кожен сантиметр, тому фінансово вигідніше буде продавати локони від 40-45 сантиметрів.


   Якщо для вас питання грошової компенсації не стоїть на першому місці, а ви просто вирішили змінити імідж і не хочете втрачати свої коси абсолютно безкоштовно, то ми розглянемо ваш варіант. Основні вимоги до зрізу - це відсутність «перевертнів» (переплутаних коренів з кінчиками), привабливий зовнішній вигляд (НЕ посічені і не тьмяні), а також натуральний незабарвлений відтінок. Якщо ваше волосся довжиною 40 сантиметрів відповідають вищеуказаним вимогам, то ви можете вислати нам фото за номером- 093-557-39-93-дізнатися умови покупки. Будьте упевнені, що наш салон запропонує вам найкращий сервіс і індивідуальний підхід.

   Компанія -  «Volosnatural.at.ua/» працює по всій Україні, тому, де б ви не проживали в Дрогобичі чи ні, для вас не складе труднощів відправити нам зріз за допомогою післяплати службою доставки «Нова Пошта». У найкоротші терміни матеріал прийде до нас, а ви вчасно отримаєте справедливу винагороду. Консультацію з будь-яких питань стосовно волосся, ви можете отримати за номером +380935573993 (включаючи Viber і WhatsApp), а також на нашому сайті. Звернувшись до наших фахівців, ви зможете здійснити вигідну угоду, від якої обов'язково залишитесь задоволені!

   Оставить комментарий

avatar