НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продать волосся дорого.

  • 12.06.2020
  • 14 просмотров
  • 0 комментариев

                            Как продать волосся дорого.

 

                 Як дорожче продати волосся.


   Волосся українок вважаються найкращими, тому й коштують вони дорожче інших. Особливо в шануванні натуральні дитячі та жіноче волосся світлих відтінків. Якщо ви вже давно хочете зробити собі стрижку і замислювалися, як продати свої натуральні волосся, саме час зробити вирішальний крок. Разом з новим образом ви отримаєте можливість заробити на цьому! Платимо від 2000 до 20000 грн за натуральне волосся від 40 см!


   Самий простий, швидкий і вигідний спосіб як продати волосся дорого, це звернутися в нашу компанію. Ми скуповуємо волосся і готові дати за них хороші гроші. Наскільки багато? Ціна залежить від довжини і ваги волосся. Але багато наших клієнтки змогли на виручені гроші купити собі новий телефон або дорогоцінну дрібничку. Ми купимо волосся, якщо вони:


   Жіночі або дитячі; Довжина не менше 40 см; В хорошому стані. Ми  займається скупкою волосся по Україні. Ми допомогли вже тисячам дівчат добре заробити на зміні іміджу. Нас знають і нас вибирають серед сотень інших пропозицій. Ми гарантуємо вашу вигоду! Причин, щоб продати волосся може бути багато. Жіноча природа така, що спочатку ми всіма силами відрощує волосся, доглядаємо за ними, використовуємо настойки, які прискорюють ріст волосся, і ретельно стежимо за кожним новим сантиметром. Але проходить час і хочеться зістригти довжину і зробити модне каре.


  Довге волосся - це, звичайно, дуже красиво. Але приходить час, коли хочеться змін і швидше за все це зробити, кардинально обрізавши волосся. Рано чи пізно ви захочете подивитися в дзеркало і побачити нову себе, з модною короткою стрижкою. І розуміти, що краса не залежить від довжини волосся. Вони йде зсередини. Чи готові до змін? Заробіть на цьому! Три кроки, як продати своє волосся: Зробіть фото і відео вашого волосся і відправте нам по Viber / Whatsapp / Telegram-0935573993. Ми оцінимо стан волосся і назвемо ціну. Якщо ціна вам підходить, вам потрібно правильно зрізати волосся і відправити нам за адресою. Ми не тільки ДОРОГО купимо волосся. Ми сплатимо стрижку!


   Погодьтеся, що ви тільки виграєте від продажу волосся! У відображенні дзеркала ви бачитиме нову себе, з модною зачіскою, яку можна міняти хоч кожен день! Коротка стрижка проста і легка в догляді, вона підкреслює виразні риси обличчя і аксесуари. Готуйтеся до того, що кожен день ви будете отримувати компліменти і ловити захоплені погляди. Від чого залежить ціна волосся продати? Від довжини. Чим довше волосся, тим більше ми за них заплатимо. При цьому пам'ятайте, що ми купуємо волосся тільки від 40 см. Від ваги. Довге волосся з великою вагою завжди цінуються високо. Від якості. Ми купуємо волосся в хорошому стан, що не були пофарбовані або зіпсовані хімічною обробкою.


  Дуже важливо правильно зістригти волосся перед продажем. Зробити це можна в домашніх умовах або у майстри. Якщо ви будете робити це в салоні, ми оплатимо послуги вашого майстра! Ви готові змінюватися? Так чому б на цьому не заробити! Ми купимо ваше волосся за високою ціною!Оставить комментарий

avatar