НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся.

  • 08.06.2020
  • 21 просмотров
  • 0 комментариев

                        Продаж волосся.

                   Чи можливо продати волосся?

    Природа нагородила довгим волоссям, але ви хочете змін? Зробіть модне каре і заробіть на цьому. Не поспішайте йти до перукаря, щоб просто зробити стрижку. За своє волосся ви можете отримати таку суму, якої вистачить на розкішний браслет Pandora або iPhone! Не знаєте, де можна продати волосся? Зробіть це у нас!

 

 Компанія- Volosnatural.at.ua/ - це вибір українських дівчат, які готові на кардинальні зміни в іміджі. Ми купуємо волосся дорого.


 У вас натуральне волосся в хорошому стані? Довжина на продаж не менше 40 см? Продати їх максимально дорого? Ми готові купити їх прямо зараз! Надішліть фото і відео волосся на Viber / Whatsapp / Telegram-0935573993, щоб наш фахівець оцінив якість і на підставі цього назвав ціну. Виберіть майстра, який правильно состріжёт волосся, або ображати їх в домашніх умовах. Упакуйте волосся, відправте їх нам за адресою і отримаєте гідну винагороду.


  Чому вигідно продати волосся? Короткі стильні зачіски знову в моді. До того ж це дуже зручно. Ви самі станете для себе стилістом і кожен день зможете міняти зачіску. Швидкий спосіб отримати хороші гроші. Продаж волосся окупить сміливе рішення і турботу про волосся. Отримайте стрижку в подарунок. Виберіть майстра, якому доручіть зрізати волосся, і ми 100% оплатимо його послуги. Продайте волосся за високою ціною! Це шанс змінити імідж, почати нове життя і як бонус отримати за локони гідну винагороду. Наша компанія купує волосся на території всієї України і робить цінова пропозиція вище ринкового.


  Не відкладайте можливість хорошого заробітку! Зателефонуйте нам і дізнайтеся попередню вартість волосся! Що впливає на вартість волосся? Вага. Кожен грам збільшує вартість волосся. Довжина. Ми купуємо волосся тільки від 40 см (такою повинна бути довжина обрізаного пучка). Кожен сантиметр збільшує вартість. Якість. Гладкі волосся, не посічені, без хімічної обробки і з рівними кінчиками завжди оцінюються дорожче. Відповідаємо на найпопулярніші питання дівчат, які хочуть продати волосся.


  «Чи можна продати волосся 15 см» Ні. Ми готові заплатити за волосся, довжина яких не менше 40 см. Такий повинна бути довжина зрізаного пучка. «Чи можна продати волосся підстрижене дуже давно?» Теоретично можна, але це питання розглядається індивідуально. Щоб уточнити цей момент, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону-0935573993.


  «Почім можна продати волосся?» Є кілька факторів, які впливають на вартість 1 грама волосся: довжина, вага і якість. Вартість волосся в кожному разі ми розглядаємо індивідуально. Але точно можемо сказати, що наша компанія - це одне з місць, куди можна продати натуральне волосся максимально дорого. «Де продати волосся в Києві?» У нас! Ми приймаємо волосся не тільки з Києва, а й з інших міст України популярними службами доставки. Це дуже зручно і мобільно!


  Хочете поміняти імідж? Модне каре стане початком нового життя? Саме час помінятися і заробити на цьому! Тепер ви знаєте місце, куди можна продати волосся і отримати хороші гроші.Оставить комментарий

avatar