НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся, чи віддати його на Благодійність?

  • 27.03.2020
  • 23 просмотров
  • 0 комментариев

       Якщо вам, коли-небудь приходила ідея продати свої локони, то напевно ви зустрічали різні пропозиції віддати своє волосся на благодійність.

          Це далеко, не рідкість на різних дошках оголошень і форумах в Інтернеті. Чи справді покупці займаються добрими справами, або їм не варто довіряти в цьому питанні? Давайте розбиратися!


          Відразу потрібно зазначити, що, на жаль, переважна частина подібних плакатів, на вулицях міста або постів у мережі, є відвертим шахрайством.

         Люди часто намагаються заробити на горі інших, описуючи жалісливі історії про вигаданих персонажів або ж прикриваються дійсно важко хворими людьми при прийомі пасом.

 


       Моральне питання залишимо осторонь, але думаємо, що не варто говорити про те, яка незначна частина перук дістається нужденним безкоштовно.


          У більшості випадків, готові вироби перепродуються в онкологічних клініках за нечуваними цінами і благодійності тут ніякої немає. Є лише бажання побільше заробити і зіграти на вашому великодушші, не вкладаючи при цьому нічого.

      У компанії «Volosnatural.at.ua/» - зовсім інший підхід в цьому питанні. Ми гарантуємо вам найкращу ціну за ваше волосся.


          Ви можете бути абсолютно впевнені, що наші фахівці зможуть професійно оцінити ваші коси, а також безкоштовно створити нову зачіску. Майстри салону мають багаторічний досвід в даній сфері діяльності і постійно практикуються в багатьох європейських країнах, підвищуючи якість своїх послуг.


        До нас звертається маса клієнтів з усіх куточків України, відправляючи матеріал за допомогою  служби «Новою Поштою». Відділення компанії можна знайти навіть в найвіддаленіших куточках країни. Вам достатньо самостійно здійснити зріз і відправити його нам.


           Попередньо вишліть фото нам по номеру – 093-557-39-93, ми зможемо повідомити вам вартість пасом. Всю необхідну Вам інформацію про те, як правильно обрізати і упакувати свої кучері ви можете дізнатися у нас на сайті або зателефонувати .


      Безумовно, допомога нужденним - це чудова ідея, але ось надавати допомогу особам, нечистим на руку - це верх легковажності. Якщо Ви бажаєте, щоб ваші локони порадували людини, якій вони необхідні, знайшли друге життя після зрізу і не припадали пилом в шафі, то здійсніть цю ідею в життя за допомогою компанії «Volosnatural.at.ua/». А ми, зі свого боку, гарантуємо Вам новий привабливий образ і максимальну фінансову вигоду!

 

 

 Оставить комментарий

avatar