НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся Шостка.

  • 18.04.2020
  • 32 просмотров
  • 0 комментариев

         Купуємо волосся у місті Шостка!

                Скупка волосся Шостка.


    Продати волосся у місті Шостка по високій ціні, пропонує компанія –Volosnatural.at.ua/-, ми кращі у місті і перші за запитом: куплю волосся Шостка. Змінюйтесь разом з нами і отримуйте гроші за своє перетворення!  Навіщо нам потрібне волосся?  Продаж волосся - це одна з найпопулярніших послуг. Волосся скуповувалися ще з давніх часів і використовувалися не тільки в сфері краси, але і в різних промислових сферах і виробництві. Сьогодні, це неймовірно цінний товар, який не замінний у створенні перук, різних шпильок, шиньйонів, накладних вусів, кіс, а також використовується для нарощування довжини в салонах.


     Багато дівчат не мають можливості відростити власну довжину, з різних на те причин, і іноді можливість наростити, є єдиним варіантом обзавестися розкішними локонами. До того ж - це дуже практичний і швидкий спосіб, натомість тривалого відрощування протягом багатьох років. Тому попит на натуральні зрізи здорового волосся тільки зростає.  Чому так важливо змінюватися?


    У кожної людини настає момент, коли хочеться щось змінити, почати з чистого аркуша і іноді, зміна способу - це перше з чого варто почати. Мода - справа не постійне, тренди постійно змінюються, тому, якщо Ви сучасна дівчина і хочете завжди йти в ногу з часом, зміна зачіски Вам точно не завадить! Більше ніякої тривалої укладки, вичісування заплутаних пасом і гори косметичних засобів для волосся. Якщо у вас на рахунку кожна хвилина, то такий серйозний крок - як зріз довжини, подарує вам зайвий час для себе і позбавить від багатьох турбот. Не бійтеся змінюватися, експериментувати, можливо, разом з новою стрижкою у Ваше життя прийдуть приємні зміни.


                     Яке волосся ми купуємо?

   Наша компанія купує натуральні, не фарбовані пасма довжиною від 40 сантиметрів. У пріоритеті пасма, які не піддавалися штучному освітленню, завивці та іншої хімічної обробці. Пофарбовані і сиві коси також приймаються, але за нижчою ціною. Вартість волосся формується в залежності від ваги, довжини, структури і кольору. Дуже цінуються дитячі коси, а також, світло-русяве гладке волосся. Виробляємо чесну оцінку, без заниження ціни. Всім своїм клієнтам даруємо безкоштовну стрижку на вибір.


    Дуже важливо, щоб зріз був проведений правильно, тому якщо Ви вирішили продати волосся, звертайтеся до нас, ми не тільки запропонуємо найвищу ціну у місті Шостка, але ще і зробимо стильну стрижку! Звертайтесь за телефоном-0935573993-і отримайте відповіді стосовно продажу нам волосся.Оставить комментарий

avatar