НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у Львові.

  • 31.03.2020
  • 29 просмотров
  • 0 комментариев

За, яку ціну, можна продати своє волосся у Львові?

  Якщо ви бажаєте дізнатися зі скількох сантиметрів можна продати волосся у Львові, то ми рекомендуємо до прочитання дану статтю. У ній ми коротко розповімо, яка середня вартість локонів, а також, які до них пред'являються основні вимоги.

 
   Причин для того, щоб продати свої локони може бути безліч. Можливо, вам не вистачає часу для якісного догляду за довгими косами або ви хотіли б кардинально змінити свою зовнішність; крім того, бувають моменти, коли потрібно терміново поправити своє фінансове становище. У таких випадках, краще звертатися до професіоналів своєї справи, які зможуть запропонувати найкращу ціну за ваші пасма. Одним з таких салонів є компанія «Volosnatural.at.ua/».

    Ми гарантуємо, що фахівці нашої студії зможуть максимально високо оцінити ваш матеріал, і вже в день звернення ви отримаєте справедливий гонорар. Існує всього декілька основних вимог для продажу вашого волосся.

         Почнемо з того, що, чим довше ваша коса, тим більшу суму можна за неї отримати. Ми працюємо з волоссям від 40 сантиметрів для натуральних зрізів і від 55 сантиметрів для зрізів сивого волосся.

         Хочемо звернути вашу увагу, що найпопулярнішими і, відповідно, найдорожчими зрізами вважаються дитячі натуральні коси світлого відтінку. Тому, перед тим, як звернутися до майстра, радимо виміряти ваші локони, і якщо цифра вийде нижче шуканої, то краще зачекати, поки вони не відростуть.

   Відповідальним моментом є безпосередній зріз. Важливо не переплутати напрямок волосків, щоб не вийшли волосся-перевертні. Такі коси не являють цінності, тому що після нарощування вони збиваються в Колтун і не мають привабливого зовнішнього вигляду. Тому ретельно зафіксуйте гумкою свою косу і використовуйте гострі ножиці при зрізі в домашніх умовах.

         Після цього вам достатньо дізнатися, де знаходиться найближче до вас відділення «Нової Пошти» і відправити нам посилку післяплатою. За допомогою цього способу Ви максимально оперативно отримаєте свій гонорар і не будете переживати щодо збереження бандеролі.

  
    Ви перебуваєте в Києві? - У вас є можливість зробити зачіску у нас в салоні безкоштовно. Де ми зважимо матеріал і зробимо оплату.

         Якщо у вас залишилися які-небудь питання щодо довжини пасом, по процедурі обрізання волосся, а також фінансових гарантій, ви завжди можете з нами зв'язатися за номером -+380935573993(доступны Viber и WhatsApp).

Для того щоб дізнатися ціну на ваш зріз рекомендуємо відправити нам фото своїх локонів. 

    Салон «Volosnatural.at.ua/» - це лідер в сфері купівлі  волосся, , а також виробництва натуральних  інших виробів. Звертаючись до нас, ви отримуєте висококласний сервіс, професійну консультацію і кращі умови для продажу своїх пасом!

 

 

 

 

 

 Оставить комментарий

avatar