НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у місті Бобрівка.

  • 01.05.2020
  • 23 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся вигідно у місті Бобрівка.

Скупка волосся у місті Боброівка.


          Куплю волосся з перших рук і заплачу вам європейську ціну. Хочете кардинальних змін? Душа вимагає свіжості і оновленого образу? Хочеться чогось легкого і невимушеного? Тоді варто почати з волосся! Пропонуємо вам вкоротити свої локони і перетворити зовнішність новою зачіскою. Купимо волосся з перших рук  у місті Бобрівка від 40 сантиметрів і гарантуємо десятки компліментів, увагу і хороший грошовий бонус.  Кому вигідно продати волосся.


     Здорова красива, а головне довга шевелюра варто на сучасному ринку великих грошей. Якщо Ви володієте таким цінним товаром, то краще продати його в руки надійних покупців, які готові заплатити за нього гідну ціну. Наша компанія – «Volosnatural.at.ua/»-  працює на ринку даних послуг багато років. Ми купуємо зрізи по всій Україні і знаємо ціну за товар, в який вкладено стільки праці, часу і сил. Завжди намагаємося добитися взаємовигідної угоди. Телефонуйте нам прямо зараз і ми зробимо вам пропозицію, від якої ви не зможете відмовитися! Які зрізи ми купуємо.


   При оцінці кожного зрізу звертаємо особливу увагу на структуру локонів, вага, довжину і натуральність. Перевагу віддаємо незафарбованих слов'янським кіс, які мають довжину від 40 сантиметрів. Також купуємо  і сиве волосся, але вартість їх на порядок нижче. Колір пасом, стать і вік донора значення не мають. Пасма, які стоять ДОРОГО:


1.50-70 сантиметрів;

2.Світло-русяве, блондинисті коси;

3. Здорові, шовковисте з натуральним блиском;

4. З густими кінчиками;

5. Правильно обрізані і затягнуті гумкою.  Купуємо волосся тільки з перших рук! Ми не розглядаємо чужі зрізи, перекуплені у когось, або пасма які вже застосовувалися у виробництві перук, процедурах нарощування. Тільки ваші рідні, свіжозрізані коси. За сировину, яке було зрізано недавно або прямо в нашому салоні, ми платимо набагато більше.


                     Ми не купуємо:

  1. Штучне волосся;
  2. Пасма, які піддавалися хімічній завивці;
  3. Тьмяні, бляклі, жорсткі на дотик зрізи;
  4. З посіченими кінчиками і різною довжиною;
  5.  Пасма від різних донорів, які вже були у використанні.  Як підготувати шевелюру до продажу Перед тим як зрізати пасма їх варто підготувати:


1. Вимийте голову з використанням шампуню.

2. Дайте їм висохнути природним шляхом.

3. Добре вичешіть і розділіть на кілька пасом.

 4. Туго затягніть кожне пасмо гумкою. 5. Проводьте зріз з відступом в пару сантиметрів.

6. Щоб уникнути сплутування, заплетене хвіст в косу. Не використовуйте бальзамів, масок і інших зволожуючих засобів перед зрізом. За більш детальною інформацією звертайтеся до наших консультантів за номером-0935573993, Вам підкажуть як дорожче продати своє волосся.

 Оставить комментарий

avatar