НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у місті Моршин.

  • 27.04.2020
  • 29 просмотров
  • 0 комментариев

Купуємо волосся дорого у місті Моршин.

                 Скупка волосся у місті Моршин.


      Вирішивши зрізати густу, красиву шевелюру, радимо Вам не залишати її на підлозі в салоні, а вигідно продати волосся у місті Моршин. Наша компанія –«Volosnatural.at.ua/»готова запропонувати Вам хороші гроші за якісний зріз, а знайти нас можна за запитом: куплю волосся Моршин.


     Якщо душа вимагає змін, то варто прислухатися до її заклику і внести в свій образ щось нове, і почати варто саме з волосся. Почніть це літо з новою зачіскою, яка уб'є наповал всіх Ваших друзів і знайомих, готуйтеся збирати гори компліментів, а виручені гроші можна витратити на приємні покупки для себе.   Як вигідно продати волосся у місті Моршин?


Щоб продати волосся, для початку їх необхідно мати! Тому перш ніж зважитися на рішучий крок і зрізати улюблену шевелюру, варто переконатися, що Ваш товар буде актуальний для покупки іншими покупцями.  Які вимоги пред'являються зрізах:


Ваші локони повинні відповідати прийнятною для покупця довжині. Це повинні бути пасма від 40 сантиметрів. У цій справі, кожен сантиметр грає важливу роль і може значно позначитися на вартості.  Структура. Локони повинні бути здоровими, незабарвленими. Наша компанія купує також і пасма з сивиною, але вартість їх набагато нижче. Також, дуже важливо, щоб волосся не були схильні до хімічної завивки.


Блиск. Покупці обов'язково приділяють особливу увагу наявності здорового блиску. Зріз повинен виглядати здоровим і бути м'яким на дотик.  Якість зрізу. Крім основних характеристик, коса повинна бути правильно зрізаної і мати фіксацію у підстави. Зовнішній вигляд і свіжість зрізу також відзначиться на вартості.


Відсутність колтунів. Перед тим як зрізати локони, обов'язково прочешіть їх, а також правильно упаковуйте, щоб волоски не вийшло і не випали із загального зрізу.  Продати волосся дорого.


      Наша компанія займається скупкою натурального волосся від 40 сантиметрів. Якщо Ви щаслива власниця густої і здорової шевелюри, то будьте упевнені, ми оплатимо Ваш товар по достоїнству! Надсилайте фото своїх локонів на наш вайбер-0935573993- для попередньої оцінки вартості. Надіслати готовий зріз можна по Новій Пошті, послугою - накладений платіж.


Це найбезпечніший спосіб відправки, так як оплата здійснюється відразу при отриманні у відділенні пошти. Так само запрошуємо вас відвідати наш салон в місті Київ, зробити безкоштовно стрижку і отримати гроші відразу в руки. Заробляйте хороші гроші на своєму перетворенні, а Ваші пасма надійдуть у виробництво перук і на процедури по нарощуванню.  Легко можна продати волосся в Моршині.

 

 Оставить комментарий

avatar