НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у місті Прилуки.

  • 02.05.2020
  • 21 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся вигідно у місті Прилуки.

                Купуємо волосся у місті Прилуки.

 


         Щоб не продешевити і отримати гарну винагороду за свої локони, варто ознайомитися з ринком, довідатися про ціни за 100 грам такої сировини і фактори, які впливають на ціноутворення. Зважилися продати власний зріз волосся , в який вклали багато сил, часу, коштів і терпіння? Це серйозний крок, зважитися на який готова далеко не кожна довговолоса красуня. Ми пропонуємо найвищі ціни у місті Прилуки за 100 грамів натуральних, непофарбованих, здорових кіс від 40 сантиметрів.


         Як відбувається формування цін.

   Вартість зрізу за 100 грамів залежить від багатьох характеристик, які складаються у загальну картину. Фактори ціноутворення за 100 грамів волосся: Текстура: Локони повинні бути м'якими, приємними на дотик; Стан. Дорого оцінюються тільки натуральні, нефарбовані зрізи без сивини; Довжина. Чим довше пасма, тим вони дорожче. Купуємо волосся від 40 сантиметрів. Найдорожчими вважаються пасма від 70 сантиметрів.   Що знижує вартість:


  Тьмяність локонів. Як правило, оцінювач знижує вартість, якщо коси мають неживий, тьмяний вигляд; Наявність посічених кінчиків. Перед продажем варто позбутися посічених і рідких решт; Якщо зріз має пасма різної довжини. Наш фахівець буде враховувати довжину до однорідної консистенції; Ковтуни. Подбайте про те, щоб перед зрізом пасма були добре вичесані і правильно упаковані, щоб уникнути сплутування.


   Крім ваги, враховуються багато показників. Дуже важливо, щоб локони були правильно зрізані і продані відразу, а не лежали в пильній шафі місяцфми, а то й роками. Залежаний зріз падає в ціні в два рази. При оцінці, фахівець нашої компанії –«Volosnatural.at.ua/»буде враховувати всі ці чинники, обов'язково зважить волосся і оголосить остаточну вартість. Ціни завжди формуються індивідуально, і прогнозувати їх на око не варто.


     Чому варто продати волосся саме нам? 1. Індивідуальний підхід. Гарантуємо, що кожен наш клієнт залишиться задоволений співпрацею. Ми завжди йдемо на зустріч і ніколи не занижуємо вартість. 2. Пропонуємо попередню оцінку пасом по фото. Зробіть фото волосся до зрізу, і відправте на наш вайбер, а ми оголосимо ціну. 3. Миттєва оплата. 4. Стрижка від провідних стилістів.


     Що б оцінити волосся нам необхідно їх побачити.Відправляйте фото на вайбер- 0935573993. Для отримання детальної інформації, телефонуйте за номером, вказаним на нашому сайті. Наші консультанти розкажуть про вартість волосся за 100 грам, політики ціноутворення і не тільки. Міняйтеся, змінюються й заробляйте на своїй шевелюрі хороші гроші!

 Оставить комментарий

avatar