НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у місті Рогатин.

  • 29.04.2020
  • 28 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Рогатин.

             Скупка волосся у місті Рогатин.
     Скільки грошей дають за волоссяу місті Рогатин? Як дорожче продати волосся у місті Рогатин? Давно замислюєтеся позбутися від довжини, яка стала обтяжувати ваше життя і віднімати багато вільного часу? Але залишати волосся на підлозі в салоні немає бажання? Тоді пропонуємо Вам ознайомитися з основними способами як дорожче продати своє волосся у місті Рогатин. Якщо Ви володарка густої, здорової і красивої шевелюри, то Ви повинні розуміти, що за такий товар, готові заплатити хороші гроші багато покупців.


    Так, скільки грошей дають за волосся? Ціна формується в залежності від довжини і ваги. Якщо зрізати волосся приблизно по плечі, і виходить 40 см це мінімальна довжина для покупки нашою компанією-"Volosnatural.at.ua/". Якщо виходить 50 см то ціна набагато вище. Ціна формується в залежності довжини і кольору волосся. Вага косички 40 см зазвичай 80-140 грам, все волосся 50 см 120-250 грам, залежно від густоти. Точну суму можна дізнатися зателефонувавши нашому менеджеру на номер-0935573993.


Міняйтеся, перетворюйтеся, приміряйте нові образи і заробляйте додатковий дохід. Наша компанія, готова запропонувати вам найвищу оплату за натуральні коси у вашому місті Рогатин! Продати волосся дорого,такий товар,як натуральні коси, давно відомий і підтверджений факт. Така продукція часто використовується в різних сферах, особливо вона актуальна в нарощуванні, створенні перук, накладних кіс і шиньйонів.


За гладкі, здорові, довгі пасма, продавці готові запропонувати хороші гроші. Ваше завдання вибрати гідного покупця. Перш ніж вирішити продати свої локони, переконайтеся, що вони мають відповідну довжину, не менше 40 сантиметрів, мають здоровий блиск, не мають посічених кінчиків і не піддавалися фарбуванню.


Яке волосся коштує дорожче: Локони в натуральному кольорі блонд або світло-русом, завдовжки 50 см і вище; Коси, які не піддавалися фарбуванню, хімічній завивці; Свіжозрізані, правильно упаковані пасма, без ковтунів і «мишачих» хвостиків; Густі, гладкі зрізи; Дитячі волосся.   Які зрізи купує наша компанія?

Ми займаємося скупкою натуральних нефарбованих пасом від 40 сантиметрів. Приймаємо також пофарбовані і сиві пасма, але за ціною набагато нижчою. Пропонуємо найвищі ціни в місті!

 

Якщо хтось запропонує вам більше, ми піднімемо ціну! Для нас важлива якість вашої шевелюри. Наш оцінювач не чіпляється до дрібниць і не занижує вартість.

 

Купуємо волосся будь-яких відтінків і структури. Щоб отримати попередні відомості про вартість вашого волосся, ви можете відіслати фото пасом на тлі сантиметра на наш вайбер +380935573993.


Виробляємо попередню оцінку вартості, даємо цінні рекомендації по правильному зрізу.Дотримуйтесь технології зрізу, правильно упаковуйте волосся, і тоді ви зможете розраховувати на хорошу оплату! Також пам'ятайте, що в цій справі, кожен сантиметр грає величезну роль, тому якщо ваше волосся коротше 40 сантиметрів, варто відкласти продаж, інакше це сильно позначиться на ціні.

 Оставить комментарий

avatar