НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у місті Вінниця!

  • 24.03.2020
  • 34 просмотров
  • 0 комментариев

                                           Як продати чоловіче волосся у місті Вінниця?

Продати чоловіче волосся в місті Вінниця!

Дуже часто нам зустрічаються оголошення з надписом - «Продати Чоловіче Волосся».

І деякі люди, коли таке чують вони потрапляють в не зрозумілу ситуацію. Як це так? Чоловіче волосся можна продати і отримати за них гроші?

Коли це більше підходить, до жіночої половини людства, і ніяк не до чоловічої статі. Але це зовсім не так!

Фірма-«Volosnatural.at.ua/»- купує як жіноче, так і чоловіче волосся. Всі ті критерії, які відносяться до жіночого волосся, точно так же відносяться і до чоловічого волосся. Головне, щоб ваше волосся не було фарбоване, не тоноване і не те, що лікувалось хною- таке волосся ми не приймаємо!

Ми приймаємо тільки натуральне волосся. Волосся повинно мати довжину від 40 сантиметрів. Якщо у Вас волосся сиве, то  ми його приймаємо, але воно повинно мати  не менше 55 сантиметрів.  І якщо, Ви відповідаєте всім цим пунктам, то не важливо, це чоловіче чи жіноче волосся.

Звичайно важливо, щоб волосся було охайним і доглянутим.

І дуже часто в перукарню –«Volosnatural.at.ua/»- приходять саме чоловіки. Вони міняють свою довгу зачіску на коротку, і при всьому цьому, отримують  гарну суму грошей за свої довгі коси.

І для того, щоб продати своє волосся може буде маса різних ситуацій. Здебільшого зустрічаються випадки, коли керівництво на роботі просить змінити зачіску. Або ж чоловіку не вистачає часу на догляд за  довгим волоссям. Довге волосся потребую  особливого догляду за ним, а це і час, і хороші миючі засоби. Так же дуже часто хлопці відрізають волосся перед тим,як піти на  службу до армії, або ж до університету. І у таких ситуаціях вони просять , щоб їх підстригли під нуль.

І якщо ж Ви все таки вирішили підстригтись, або змінити зачіску ,то фірма - «Volosnatural.at.ua/» - допоможе Вам з цим питанням. У нас працюють тільки професіонали, які чесно зроблять оцінку  Вашого волосся , заплатять за пасма великі

гроші, і зроблять, Вам безкоштовну зачіску у нашій перукарні. Дорогі чоловіки ми з задоволенням купим Ваше волосся і зробимо Вам безкоштовну гарну зачіску в нашій перукарні. Якщо Ви не зможете приїхати до нас в перукарню, то це не проблема. Ми розповімо Вам, як відрізати волосся у домашніх умовах.

Все дуже просто. По перше, дуже гарно вимити волосся. Потім висушити волосся без використання фену. Після того, як волосся стане сухим, розділіть його на декілька хвостиків. Кожний хвостик перетягніть туго гумкою. Відступіть 5 сантиметрів вище гумки  і тільки потім відрізайте. Відрізане волосся положіть в тканину , або папір. Ось і все, волосся готове, для продажу , і до відправлення.

Ми забираємо волосся –Новою Поштою –Накладеним платежем. Що це значить? Це гарантія для Вас , що поки ми, не оплатимо ваше волосся , ми його не отримаємо. Якщо у Вас будуть питання стосовно волосся, телефонуйте нам по номеру -093-557-39-93! І наші професійні технологи дадуть Вам відповідь в короткі строки.

Ми завжди раді Вас бачити у нас в перукарні- «Volosnatural.at.ua/»-тут Ви не тільки отримаєте нову зачіску , Вам заплатять за волосся гарні гроші. Вибирайте тільки провірені фірми!Оставить комментарий

avatar