НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у місті Золочів.

  • 24.04.2020
  • 21 просмотров
  • 0 комментариев

Купуємо волосся дорого у місті Золочів.

                    Скупка волосся у місті Золочів.


    Шукаєте де вигідно і безпечно продати волосся у місті Злолочів? Тоді послуги нашої компанії –«Volosnatural.at.uaсаме те, що Вам потрібно! Нас можна швидко знайти за запитом: куплю волосся Золочів. Ми є компанією зі світовим ім'ям і пропонуємо високі ціни у місті Золочів! Довіряйте тільки перевіреним покупцям, щоб не продати цінний товар даром.   Навіщо Вам продавати волосся у місті Золочів?

    Як відомо, такий товар, як натуральні локони дуже цінується на ринку. Така його цінність, обгрунтована широкої затребуваністю у різних сферах діяльності. Якщо ви можете похвалитися шикарною, густою шевелюрою, то не думайте, що такою можливістю володіють всі жінки планети, це велика помилка. Натуральні зрізи використовуються у виробництві перук, накладних шиньйонів, кіс і інших виробів. Більш того, вони завжди потрібні в процедурах. Якісні коси обов'язково послужать дівчатам, які в силу певних проблем зі здоров'ям не можуть відростити потрібну довжину.


   Наша компанія займається скупкою волосся натуральних, непофарбованих зрізів завдовжки від 40 сантиметрів.  

   Щоб продати волосся у місті Золочів дорого, Ви повинні мати наступні характеристики:

1.Шовковисту, м'яку структуру;  

2.Відсутність великої кількості посічених кінчиків;  

3.Відсутність колтунів і поплутаних пасом;

 4.Натуральні, неосвітлені, завдовжки не менше 40 сантиметрів;  

5.Здоровий блиск;

6. Зрізи, які не піддавалися хімічній завивці.


Ми приймаємо жіночі, чоловічі та дитячі локони і пропонуємо найвищі ціни. Наша компанія завжди готова запропонувати більше, ніж вам обіцяють інші покупці. Щоб вартість товару вас задовольняла, робите зріз правильно, дотримуючись основних рекомендацій:  Перед зрізом добре вимийте пасма і висушіть природним шляхом.  Вичешіть локони і розділіть на кілька хвостиків.  Кожен хвостик щільно затягніть гумкою.  Зріз робіть на пару сантиметрів вище гумки.  Далі, пакуємо готові пасма в папір і після в поліетиленовий пакет.


Щоб волосся не вийшло, після зрізу їх краще заплести в косу. Також, в день зрізу, не варто використовувати ніяких засобів для укладки, бальзамів, масок, тільки шампунь. Відправляти товар потрібно відразу, щоб він не втратив свій натуральний блиск.  Пропонуємо чесну оцінку вартості і моментальну оплату. Пам'ятайте, що ваші натуральні коси - це цінний товар, і він за визначенням не може коштувати дешево. Цінуйте вкладену працю і продавайте локони перевіреним покупцям! Ми купуємо волосся по всій Україні. Якщо у Вас залишились питання телефонуйте за номером-0935573993.Оставить комментарий

avatar