НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся у Рівному.

  • 09.04.2020
  • 32 просмотров
  • 0 комментариев

Купимо ваше волосся у місті Рівне!

        Скупка волосся у Рівному.


   Щоб вигідно продати своє волосся у Рівному, варто правильно підійти до питання вибору покупця. Компанія -Volosnatural.at.ua/- є однією з кращих у місті і за запитом: куплю волосся Рівне наша компанія завжди в числі перших.

   Якщо Ви хочете продати натуральний зріз за високою ціною, то звертайтеся до надійних покупців, тоді оплата буде відповідати цінності вашого товару.

 Продаж натурального волосся Рівне.


  Багато сучасних дівчат можуть похвалитися своїми натуральними розкішними довгими локонами. Але далеко не кожна, готова витрачати години на укладання і підбір спеціальних засобів для підтримки волосся в належному стані. Довжина нижче плечей вимагає часу, терпіння, а також певних грошових вкладень. Коли ти бізнес-вумен або молода матуся, кожна хвилина на рахунку, і такі довгі коси стають зовсім не в радість. Не потрібно себе мучити, якщо густа шевелюра більше не приносить задоволення - пора змінити імідж!


  Нова зачіска, подарує вам відчуття легкості, позбавить від зайвого клопоту і викличе захоплення оточуючих. Тому ми пропонуємо вам продати свої коси дорого!  Крім задоволення від зміни зачіски, ви зробите добру справу, адже якась красуня саме зараз мріє знайти таку довжину, і можливо саме ваші пасма допоможуть їй отримати бажану зачіску.


   Продаючи волосся у надійні руки, Ви можете бути впевнені, що вони підуть на добру справу. Всі зрізи надходять на виробництво перук, шиньйонів, накладних кіс, вусів, а також в різні салони, де будуть використовуватися в процедурі нарощування. Перуки із натурального волосся допоможуть людям з різними проблемами облисіння позбутися комплексів і посміхнутися своєму відображенню в дзеркалі. Тому продаючи волосся, Ви робите добру справу, яка до всього іншого ще і принесе вам дохід!

    Де продати волосся у Рівному?

 

   Ми є успішною Європейською компанією, яка займається скупкою натурального волосся по дуже високій ціні. У пріоритеті волосся довжиною від 40 сантиметрів, що не фарбувалися, мають однакову довжину і знаходяться в хорошому стані. Зріз проводиться прямо в нашому салоні. Ми зробимо вам красиву, сучасну стрижку на вибір - безкоштовно!

 

        Наші головні переваги:


Дорого! Пропонуємо за ваші пасма найвищу ціну у місті. Чесно! Оцінка вартості проводиться максимально чесно, без додаткового вичісування і заниження ціни. Справедливо! Чи не відрізаємо зайвого волосся від вашої довжини, щоб знизити ціну, якщо ваші коси мають рівний зріз, то ніяких додаткових маніпуляцій ми не виробляємо.  Пробуйте щось нове! Коротке волосся - це тренд 2020 року, тому зараз саме час змінюватися, а ми пропонуємо на цьому ще й заробити! Якщо у Вас виникли питання стосовно продажу волосся телефонуйте нам за номером-093557399.Оставить комментарий

avatar