НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся в Україні.

  • 13.06.2020
  • 9 просмотров
  • 0 комментариев

       Як вигідно продати волосся в Україні?


        Скільки коштує продати волосся в Україні?


    Продати своє волосся в Україні і добре заробити? Це реально!Ми  купиємо  волосся за дуже хорошою ціною! Якщо ви давно планували поміняти імідж і бачите себе з модною короткою зачіскою, не пропустіть можливість заробити на цьому. Ми платимо ДОРОГО за гарне волосся! Наша компанія скуповує натуральне волосся і платить за них більше, ніж інші. Приємний бонус для кожного клієнта - стрижка в подарунок! Якщо ваші локони відповідають трьом головним критеріям:

довжина від 40 см;

натуральні;

неушкоджені.

                  Ми готові їх купити прямо зараз!

 

   Зв'яжіться нами по Viber / Whatsapp / Telegram-0935573993,щоб попередньо оцінити їх і домовитися про подальшу співпрацю.


  Три причини продати волосся нам: Ми чесно і об'єктивно оцінюємо волоси.В нашої компанії працюють фахівці високого рівня, які оцінюють волосся на підставі трьох критеріїв: довжини, ваги і якості. Вартість волосся завжди розраховується індивідуально, але точно можемо сказати, що ми платимо на відсотків 20% більше, ніж інші компанії. Компенсуємо витрати на стріжку.Следуя нашої інструкції, ви можете зрізати волосся у свого майстра і зробити нову зачіску. Ми 100% оплатимо роботу. Швидкий спосіб змінити імідж.Стріжка, особливо кардинальна - це завжди крок назустріч новому життю.


 Модне каре підкреслює риси обличчя і дозволить кожен день створювати новий образ, не витративши багато часу. Якщо ви власниця довгих і густого волосся і хочете кардинальних змін, приберіть зайву довжину і заробіть на її продаж. А щоб отримати найвища пропозиція за ціною, виберайте нас!Як продати волосся оптом в Україні?


  Зробити це дуже просто! Надішліть нам по Viber / Whatsapp / Telegram-0935573993,фото і відео ваших волосся, щоб ми змогли оцінити їх стан та назвати приблизну ціну. Ображати або зробіть це у свого майстра (роботу якого ми оплатимо). Упакуйте волосся і відправте зручною службою доставки. Отримавши волосся, ми виміряємо їх точну вагу, перевіримо їх на відповідність заявленим критеріям і назвемо суму.


  Скільки коштує продати своє волосся в Україні? Ті волосся будуть цінуватися вище, які відповідають нижче перерахованими критеріями: Довжина не менше 40 сантиметрів; Якість волосся; Без хімічної обробки; Чи не посічені; Без частого термічного впливу.


  Ціна волосся залежить від того, наскільки якісно вони були зрізані. Ви можете обрізати їх самостійно вдома або доручити це досвідченому майстрові. На сайті є докладна інформація про те, як це зробити правильно. Приємний бонус - стрижка в подарунок! Якщо ви будете робити стрижку в салоні, ми оплатимо послуги майстра. Більш докладно про це розповість менеджер по телефону. Ми дорого заплатимо за гарне волосся!


  Ми займається скупкою волосся по Україні. Ми зацікавлені в покупці волосся хорошої якості і готові заплатити за них більше, ніж вам запропонують інші. Не важливо, в якому регіоні ви проживаєте, зв'яжетеся з нами по телефону або через Viber / Whatsapp / Telegramі ви зможете продати своє волосся дорого!

 

 Оставить комментарий

avatar