НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продати волосся в Ужгород.

  • 05.05.2020
  • 32 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Ужгород.

     Скупка волосся у місті Ужгород.


     Компанія –«Volosnatural.at.ua/»-пропонує продати волосся в Ужгорожді за  вигідною ціною. Фірма знаходиться на даному ринку вже тривалий час. За цей термін вона встигла налагодити співпрацю з багатьма вітчизняними та європейськими компаніями. Ми пропонуємо тільки кращі ціни і комфортні умови. Клієнт може не просто добре заробити, але і створити собі новий імідж у нас абсолютно безкоштовно.

                         Переваги компанії.


     Продати волосся в Ужгороді - це хороший шанс не просто заробити, а й допомогти іншим людям, адже багато хто страждає. Ми готові розглянути пропозиції від людей будь-якої статі і віку, проте до якості волосся висувається ряд вимог, наприклад:


1.не вітається зайва хімічна і термічна обробка;  

2.довжина від 40 см (виняток робиться лише для натуральних світлих локонів - від 40 см, а ось  сиве волосся – від 55 см);

3.волосся не повинні бути розпатланим.

    Ми гарантуємо своєчасну виплату і дбайливе поводження з локонами.


   Після того, як пасма будуть відрізані, Ви можете створити нову зачіску абсолютно безкоштовно. З цим допоможуть професіонали, які працюють у нас. Найбільше цінуються світлі дитячі пасма, при цьому вони повинні бути здоровими і неушкодженими. Принципи роботи - робите фото волосся з сантиметром, якщо волосся не зрізане ще, то прилаштовуйте сантиметр до місця майбутнього зрізу – відправляйте фото за номером +380935573993 - співробітник компанії протягом 5 хвилин дасть вам відповідь щодо вартості та скаже зручний для вас час відвідування салону в Ужгороді - якщо ви з області то  Вам призначать час зустрічі у нашому салоні наші професіонали, які підберуть для вас модну стрижку і зроблять протягом години нову зачіску. Виплата проводиться відразу після даної процедури, волосся зрізаються і зважуються. - стрижка у нас безкоштовна. Зараз існує безліч оголошень на рахунок -«Скупка волосся Ужгород».


 Це дозволяє блискуче виглядати вже в новому образі. Таким чином, звертайтеся в компанию-–«Volosnatural.at.ua/»-, де Вас завжди раді бачити. Тут здійснюється найдорожча покупка волосся. Ужгород- це місто, в якому ми працюємо постійно і встигли налагодити дружні взаємини з багатьма клієнтами. Звертайтеся до нас, і Ви не пошкодуєте.

 Оставить комментарий

avatar