НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продаж волосся.

  • 22.07.2020
  • 4 просмотров
  • 0 комментариев

                                                                    Вигідно продати волосся.


                   Де можна продати волосся?

 


Сьогодні все більше людей бажають продати зріз свого волосся. Це обумовлено з тим, що попит на доглянуті нефарбовані локони є неймовірно високим. У Києві працює велика кількість фірм, які готові дорого купити волосся в будь-якій кількості. Саме важливо, щоб пасма відповідали всім критеріям оцінки, мали певну довжину. У такому випадку ціна на волосся буде максимально високою.


Для чого скуповують волосся?


Багато підприємців готові купувати волосся в будь-якій кількості. Це робиться, оскільки багато людей намагаються боротися з облисінням, мріють про нарощування волосся. Тому здорові людські пасма є цінним товаром. Багато перукарі та салони краси готові платити вам за ваші довгі локони чималі гроші. Тому вирішивши зробити стрижку, прибравши довжину, варто задуматися над тим, щоб продати їх і отримати пристойну винагороду. Але перш ніж відрізати свій довгий хвіст, візьміть до уваги наступне:


Якість волосся. Якість найголовніше. Не приймаються волосся, пофарбовані, прояснені або пофарбовані. Волосся не повинні були бути пошкоджені або оброблені, і вони повинні бути чистими і здоровими. Для курців важливо пам'ятати, що сигаретний дим буде затримуватися в волоссі навіть після того, як вони були ретельно вимиті. Незвичайний природний світлий окрас волосся. Якщо у вас незвичайний натуральний колір волосся або ви натуральна блондинка, то вам пощастило, тому що ваше волосся більш цінні. Таку ж високу оцінку заслуговують і європейські локони. Довжина волосся. Дуже важливо, щоб вона була відповідною. Локони повинні бути більше 40 сантиметрів. Виробники перук зазвичай шукають довгі здорові пасма.


Чи можна вигідно продати волосся з іншого міста?


Продавати своє волосся віддалено, перебуваючи в іншому регіоні, це звична справа зараз. Все потрібно, зробити якісні фотографії і виміряти точну довжину і масу волосся. Якщо ваше волосся відповідають критеріям, є кілька способів продати ваше волосся в Києві:


Безпосередньо звертайтеся до виробників перуки. Ви можете або надіслати їм своє волосся, або домовитися, щоб вони правильно зробили зріз. Це дозволяє отримати стильну і сучасну стрижку абсолютно безкоштовно. Розмістити власне оголошення. Ви можете спробувати розмістити оголошення на одній з дощок; або просто відповісти виробнику перуки, який вже рекламує там. Продати своє волосся онлайн. Ми можете реалізувати свої локони онлайн, використовуючи веб-сайт. Ви можете створити безкоштовну обліковий запис. Використовуючи калькулятор і провівши нескладні розрахунки, можна з'ясувати реальну вартість своїх пасом, щоб розуміти, на яку винагороду можна розраховувати.


Чим вище довжина волосся, тим дорожче можна буде продати їх. Мінімальна довжина пасм, які готуються до продажу, повинна бути більш 40 сантиметрів. При цьому важливо, щоб волосся було здоровим, не мали посічених і сухих кінчиків, які можуть негативно позначитися на оцінці локонів. Найбільш правильним рішенням буде довіритися спеціалізованої компанії, яка працює на ринку тривалий час. Це дозволяє бути впевненим в об'єктивності і чесності співпраці. Перевірена компанія зможе запропонувати найбільш високі ціни на ринку, демократичну оцінку.


Це дуже важливо, оскільки деякі учасники ринку скупки волосся навмисно завищують вимоги, тим самим занижуючи вартість пасом. Таких пропозицій варто уникати, оскільки волосся є цінним товаром, який не може коштувати дешево, якщо він був правильно підготовлений правильно до зрізу, відповідає всім необхідним критеріям. Наша компанія працює на вітчизняному ринку тривалий час. За роки роботи нашими послугами скористалося величезна кількість людей, які повністю залишилися задоволені співпрацею, рекомендують нас своїм друзям і знайомим.


Це досягається завдяки тому, що ми застосовуємо до кожного з клієнтів індивідуальний підхід, гарантуємо найвищі умови співпраці. Це дозволить не тільки позбутися від тягаря догляду за довгим волоссям. Також наші фахівці гарантують, що зроблять сучасну і стильну стрижку абсолютно безкоштовно, якщо пасма будуть зрізати в одному з наших салонів краси.Оставить комментарий

avatar