НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Продаж волосся.

  • 21.05.2020
  • 5 просмотров
  • 0 комментариев

Причини продажу волосся.

                                                     3 причини продати своє волосся

Можливість заробити. Ринкові ціни на волосся зараз на високому рівні, тому власниці довгих, якісних шевелюр можуть пристойно заробити. Звичайно, розглядати цей спосіб як додатковий дохід не можна, але як одноразовий спосіб збагатитися - цілком.

Економія на стрижці. Вона буде проведена безкоштовно і акуратно. Ситуації, коли потрібну кількість волосся зістригли, а залишки до розуму не довели - це не про нас. Доводимо справу до кінця, щоб клієнти виходили щасливими і красивими.

Зміна іміджу. Трохи змін нікому не завадить, тим більше в зовнішності. А раптом саме короткі стрижки вам йдуть набагато більше, ніж довге волосся?


Це можливість відчути себе в новому амплуа і дізнатися себе краще. У будь-якому випадку волосся швидко відростають. Шанс порадувати іншої людини. Вам довгі локони набридли, а хтось мріє про них все життя. Так подаруйте квиток у щасливе життя комусь іншому, ніж просто викиньте залишки шевелюри у відро для сміття. Від чого залежить вартість волосся? Перший фактор (він же основний) - вага волосся. У більшості салонів ціна вказана за 1 г локонів. Діє принцип - чим більше вага, тим вище вартість. Інші фактори: Пофарбовані чи ні. Ціна на натуральне волосся зазвичай на 15-25% вище, ніж на фарбовані. Це пов'язано з якістю волосся і можливістю подальшої їх фарбування.

Сиве волосся також можна продати, але їх вартість буде порівняно невисокою.

Довжина. Чим довше волосся, тим дорожче. Саме з цієї причини вартість локонів довжиною 55 см буде на 30-40% вище, ніж довжиною 35 см при однаковій вазі.

Структура волосся. Це другий за ступенем важливості фактор. Найдешевші волосся це пористі, рідкісні, з січеться кінчиками. Найдорожчі - прямі, без пористості, не ламкі, що не жирні, густі. Кучеряве волосся оцінюються за різними критеріями (пишність локонів, густота, довжина і т.д.).

Не бійтеся змін! Бійтеся того, що будете шкодувати про невиконаних бажаннях. Тому візьміть всю силу волі в кулак і вперед на стрижку і продаж волосся.


Подаруйте комусь шанс теж бути красивою і жіночною дівчиною!Оставить комментарий

avatar