НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Скільки коштує продати волосся?

  • 06.06.2020
  • 19 просмотров
  • 0 комментариев

                    Продаж волосся.


                             Скільки коштує продати волосся?


      Міняйте стиль і заробляйте! Купіть новий телефон, розкішну прикрасу або здійсните мрію про подорож. Все це можливо, якщо ви плануєте змінити імідж, обрізати волосся і поміняти довжину на модну коротку стрижку. Ми розповімо про те, скільки коштує продати волосся, як формується ціна, і скільки ви заробите на продажу. Компанія -Volosnatural.at.ua/ купує волосся ДОРОГО. Ми оцінимо їх довжину, якість і вага. І на підставі цього запропонуємо хорошу суму грошей.


     Продаж волосся завжди приносить великі гроші. Наша компанія займається професійною скупкою волосся і платить дорого за гарне волосся. Ми гарантуємо, що продавши волосся, ви зробите вигідне вкладення в нову модну зачіску. Ви поновіть свій образ, зробивши стильну стрижку, але крім цього ще й добре заробити. Яке волосся ми купуємо? Довжина не менше 40 см. Дитячі та жіноче волосся. Без хімічної обробки. Чи не посічені; Натуральні, нефарбовані, без сивини.


  Зателефонуйте нам і дізнайтеся, за скільки можна продати своє волосся, як правильно зрізати їх і підготувати до продажу і відправці. Ми зацікавлені в покупці волосся хорошої якості і готові заплатити за це набагато більше, ніж інші. В нашій команді працюють досвідчені фахівці, які зможуть оцінити волосся дистанційно по фото і відео і завжди готові оперативно відповісти на питання по телефону. «Чи піде мені коротка стрижка»? Звичайно! Інакше чому короткі стрижки завжди залишаються в тренді?

Короткий bob, undercut, pixie не тільки змінить зовнішність, але і призведе до якісних внутрішніх змін. Коротке волосся відкривають більше можливостей для експериментів із зовнішністю. Кожен день можна створювати новий образ, приймати компліменти і ловити захоплені погляди.

 

  Продати волосся і заробити на зміні іміджу - це просте і вірне рішення! Ще більш правильно - зробити це через нашу компанію!

 

  Багато дівчат, які вирішили кардинально поміняти образ і зробити коротку стрижку, розглядають можливість продати волосся. Однак не знають, кому, як правильно це зробити, та й взагалі питання, скільки коштують волосся продати залишається для них цілковитою загадкою.


 Наша компанія допоможе зробити це швидко і вигідно! Сотні дівчат продали нам своє волосся і залишилися задоволеними співпрацею. Для нас в пріоритеті вигода клієнта, тому завжди чесно оцінюємо волосся і пропонуємо за них ціну, вищу за ринкову. 3 фактори, які впливають на вартість волосся: Довжина. Вага. Стан. Щоб ми оцінили стан волосся, зробіть фото і відео і відправте його по Viber / Whatsapp / Telegram-0935573993. Якщо волосся підходять, ми називаємо ціну.


Купуємо ДОРОГО дитячі волосся! Якщо вашій дочці або сестричці набрид довгий хвіст або коса, і вона теж хоче поміняти зачіску, обов'язково зателефонуйте нам. Ми сплатимо стрижку і купимо волосся. Дитина не тільки відчує свободу, але також позбудеться від складного догляду за волоссям і отримає нову зачіску. Каре - це стрижка, яка змінить ваше життя! Пора мінятися і заробити на цьому!


 На піку популярності модне каре. Це не тільки красиво, але і ще і зручно. Менше часу потрібно на догляд, на укладку і сотні можливостей кожен день створювати нову зачіску. Якщо ви плануєте кардинально обрізати довжину волосся, значить, готові до змін. І ми вас в цьому повністю підтримуємо. І більш того - знаємо, як отримати ще з цього і матеріальну вигоду. Дізнайтеся, скільки коштують ваші волосся прямо зараз! Зателефонуйте нам по телефону-0935573993.Оставить комментарий

avatar