НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Скупка волосся.

  • 29.06.2020
  • 62 просмотров
  • 0 комментариев

Від якої довжини купуємо волосся.

                     Від якої довжини купують волосся.


  Ви володарка красивих і натурального волосся, і вирішили оновити свій образ і продати волосся, зробити модну стрижку чи просто звільнитися, від часом, нелегкого догляду за даної зачіскою? А ми компанія, яка приймає даний матеріал, для того, щоб зробити щасливими дівчат, які мріють про густих, довгих і красивих волоссі, вільно і впевнено себе почувати, адже не всім пощастило мати шикарні, волосся.


   Наша команда створює прекрасну альтернативу для повсякденного використання, для створення красивих святкових зачісок і додавання обсягу в неї, для того, щоб в будь-якій ситуації виглядати чудово. Ми створюємо різні варіанти для нарощування куплених волосся, це можуть бути Треси, стрічкові кріплення і інші. Але щоб дорого продати своє волосся, потрібно знати кілька важливих моментів, наприклад, таких як довжина продаваних волосся.


   Якою вона має бути? Якщо ви світловолоса дівчина, з незабарвленими натуральними волоссям, то ми приймемо такий зріз волосся від 40 см. Дані волосся цінуються, і більш необхідні для нарощування, саме у блондинок. Таке волосся найбільше підходять для фарбування в потрібний відтінок. Більш дорого оцінюємо дитячі волосся світлих відтінків, так як вони практично не піддавалися різним маніпуляціям, завивки, фарбування і не використовувалися хімічні препарати, які впливають на структуру волосся.


     Решта волосся ми приймаємо переважно не фарбований, не менше 42 см довжиною. Якщо ви маєте фарбоване волосся або у вас є сивина, їх зріз не менше 45 см довжиною, то таке волосся ми теж приймаємо, але купимо їх дешевше, ніж натуральні. Головна умова - це здоровий і доглянутий вигляд волосся. Також пріоритетною умовою є не тільки натуральність волосся, але і їх якість, зовнішній вигляд. До таких критеріїв ми відносимо: - рівний зріз біля основи, тобто потрібно правильно відстригти волосся -Рівне кінчики, щоб не було різких переходів довжини (стрижка драбинкою не підійде) - Чи не посічені кінчики волосся (одна структура по всій довжині волосся).


- Волосся, до яких не часто застосовувалася хімічна або термічна дія (завивки, фарбування, неправильний догляд) Це головні умови для того, щоб дорого продати своє волосся, і заробити на них хороші гроші. Адже набагато краще зробити стрижку волосся, не віддаючи грошей, а отримуючи їх в обмін, на ваші гарні локони. Як обрізати волосся в домашніх умовах? Щоб самостійно зрізати волосся на продаж, необхідно дотримуватися кількох правил:

1. Ретельно помити голову із застосуванням бальзаму або кондиціонера.

2. Висушити звичайним способом і добре, але акуратно розчесати.

3. Зібрати пасма в один або кілька хвостиків і дуже туго перев'язати.


4. Трохи стягнути гумку вниз і на відстані 5-9 см від гумки зробити зріз за допомогою гострих ножиць.

5. Отриманий матеріал необхідно упакувати в бавовняну тканину або газету, щоб волосся не заплуталися, Настійно рекомендується не вичісувати локони після обрізки. Це може привести не тільки до втрати товарного вигляду, але і до зниження ваги, а це вже може відбитися на Ваших грошах. Ми купуємо не вичесати зрізи і не вичісуємо їх перед зважуванням! Якщо ви не знаєте, як правильно зробити зріз, наші фахівці проконсультують вас і допоможуть зробити все правильно.

 Оставить комментарий

avatar