НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Скупка волосся Буча!

  • 06.04.2020
  • 25 просмотров
  • 0 комментариев

Купимо волосся Буча.

Купимо ваше волосся Буча.

  Куплю волосся Буча - це, напевно, найпопулярніше оголошення, які ви зустрічаєте на просторах інтернету і не надаєте йому великого значення, але якщо ви дійсно вирішили продати волосся Буча, то радимо ретельно вибрати покупця, щоб отримати заслужені гроші за цінний зріз.


   Ми розповімо вам, як і де продати свої локони, щоб виручити за них гідну суму грошей, а також розкриємо секрети з підготовки волосся до продажу.

      Як продати волосся?

  Щоб продати волосся, для початку їх потрібно мати! Якщо ваші пасма досягають в довжину від 40 сантиметрів і знаходяться в хорошому стані, то ви зможете виручити за них хороші гроші.       Особливою популярністю користується не фарбоване, гладке волосся, без посічених кінців з природним блиском. Якщо Ваші пасма сиві , не біда, таке волосся також купуються, але вартість буде на порядок нижче. Також можна продати довгий сивий волос, але винагорода буде менш ніж за натуральні. Основною вимогою є - якість і доглянутість волосся.


   Як підвищити вартість зрізу:

     -Якщо Ви вирішили продати волосся у місті Буча, то не використовуйте засоби для укладання волосся, різні плойки, прасування, а також фен.

   -Уникайте термічного впливу на шевелюру до його зрізу;

   -Слідкуйте за вашим раціоном. Погане харчування, не правильний спосіб життя, відбивається на стані волосся, робить їх тьмяними і млявими. Волосся з натуральним здоровим блиском коштують дорожче, тому спробуйте правильно харчуватися, вживати якомога більше рідини і приймати вітамінні комплекси для волосся;

   -Уникайте «мишачих» хвостиків.       -Слідкуйте, щоб довжина волосся була однаковою, це спрощує оцінку;      -Щоб волосся не заплуталися, найкраще заплести їх у косу перед зрізом. Якщо ж ви зрізуєте локони пучком, то правильно упакуйте їх в тканину або папір, а потім помістіть в пакет і щільно запечатав. Також, що не вичісуйте обрізаний пучок, можете пошкодити зріз.

  Де продати волосся Буча?


Наша компанія-Volosnatural.at.ua/-  здійснює скупку натурального волосся довжиною від 40 сантиметрів. У нашому пріоритеті здорові, нефарбовані коси, які не піддавалися хімічній завивці. Колір волосся значення не має, попитом користуються всі відтінки, якщо вони не є результатом дії фарби, найдорожчі це дитячі блонди. Все, куплене нами волосся, надходить в різні салони краси для процедури нарощування, а також використовується у виробництві перук, кіс, шиньйонів.


     Оцінку вашого зрізу надає фахівець. Вартість формується на основі якості, структури, стану та довжини пропонованих пасом. Ми гарантуємо чесну оцінку Ваших локонів і пропонуємо найвищі ціни у вашому  місті!

  Всім своїм клієнтам даруємо стильну зачіску у подарунок. Телефонуйте на номер-093-557-39-93- і ми відповімо на всі Ваші запитання.

 Оставить комментарий

avatar