НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Скупка волосся у Конотопі.

  • 31.03.2020
  • 27 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волося дорого у Конотопі.


     Якщо Ви прийняли рішення реалізувати свої локони у Конотопі, у вас обов'язково виникне питання – від якої довжини волосся можна продати? Для того щоб ви орієнтувалися в цьому питанні, ми рекомендуємо прочитати цю статтю.

    
    У всіх нас різні смакові переваги - комусь імпонує коротенька акуратна зачіска, за якою не важко доглядати і вона відрізняється практичністю. Іншим же подобаються довгі пасма, які вимагають набагато більше часу для догляду. У будь-якому випадку, якщо ви вирішили виставити свої локони на продаж, це саме той випадок, коли довжина має чи не вирішальне значення.

     Логічно, що покупці волосся охоче погоджуються на оформлення угоди, якщо ви пропонуєте довгі коси. Не секрет, що з вашого матеріалу згодом виготовлять різні вироби, наприклад, якісну перуку або шиньйон, або використовують для нарощування. А після обробки частина волосся неминуче відсівається, тому працювати з короткими пасмами тяжче і накладно.

    Також, не зайвим буде знати, що важливу роль у формуванні ціни відіграють навіть 1-2 сантиметри. Пояснимо на прикладі. Клієнт приходить у салон і продає косу довжиною 47 сантиметрів, розраховуючи за неї отримати відчутну суму. Звичайно, її візьмуть і заплатять гонорар - умовні 100-140дол за 100грам. Але в той же час, почекавши місяць або два, поки волосся не виростуть до півметра, той же клієнт має можливість збільшити свій бюджет, наприклад, на 30-40%. Погодьтеся, різниця дуже відчутна.
      Компанія- «Volosnatyral.at.ua/ - працює з матеріалом різної довжини. Якщо ваші пасма мають натуральний відтінок і не були пофарбовані, то ви можете звертатися до нас зі зрізами від 40 сантиметрів. У разі, якщо локони з сивиною, мінімальна довжина повинна складати від 55 сантиметрів і більше.

    До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід і ми розглядаємо різні пропозиції, тому, щоб дізнатися орієнтовну вартість вашого матеріалу звертайтеся до нас за номером +380935573993 або відвідайте наш сайт в Інтернеті, де ви знайдете докладну інформацію про умови покупки і вимогам до пасом.

    Салон «Volosnatural» знаходиться в Києві, але ми працюємо з клієнтами по всій країні. Якщо у вас немає можливості виїхати в столицю, ви можете відправити нам свої локони за допомогою компанії «Нова Пошта». Оформивши бандероль післяплатою, ви виключаєте будь-які ризики і отримуєте винагороду за зріз максимально швидко.
     Звернувшись до нас, Ви вибираєте не тільки чесні ціни і винятковий сервіс, працюючи з компанією «Volosnatural.at.ua/» ви робите перший крок до свого оновленого і неповторного образу. Після звернення в наш салон, у вас залишаться виключно позитивні емоції і приємні враження!Оставить комментарий

avatar