НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Скупка волосся у місті Боярка!

  • 10.04.2020
  • 20 просмотров
  • 0 комментариев

Продати волосся дорого у місті Боярка!

          Скупка волосся у місті Боярка!

    Продати волосся у місті Боярка, можна у надійні руки компанії –Volosnatural.at.ua/-, ми кращі у місті за запитом куплю волосся Боярка, і пропонуємо найвищі ціни за Ваш товар. Така продукція, як натуральні слов'янські коси потрібна у багатьох сферах, тому вирішивши змінити імідж, подумайте про цінності ваших локонів і продайте їх на благі цілі.


    Яке волосся ми приймаємо?

   Наша компанія займається скупкою не фарбованого натурального волосся від 40 сантиметрів. Вирішивши продати волосся, радимо вам заздалегідь виміряти довжину пасом, якщо вони не досягають 40 см, то варто трохи почекати і відпустити відсутні сантиметри, щоб отримати оплату в кілька разів більше. У цій справі, кожен сантиметр має значення!

      Приймаємо здорове волосся.

  Наш фахівець надає якісну оцінку, без додаткового вичісування і заниження вартості. Наше завдання досягти вигідного співробітництва. У формуванні вартості відіграє роль структура, щільність, колір, стан, вага і довжина. Також, приймаємо  і сиве волосся, але за нижчою ціною. Щоб отримати за ваші локони максимально високу оплату, пропонуємо проводити зріз у нашому салоні! Ми даруємо безкоштовну зачіску на вибір кожного нашого клієнта!

    Не бійтеся змінюватися, наші фахівці підберуть для вас кращий стильний образ.  

   Навіщо нам потрібні волосся?  

  Всі зібрані коси і зрізи проходять ретельну обробку, перебираються вручну, і формуються у готову до продажу продукцію. Надалі вони надходять на виробництво перук, накладних кіс, шиньйонів, та іншої продукції. Також, такі зрізи закуповуються багатьма салонами краси для процедур нарощування. Слов'янське натуральне волосся, дуже цінується на світовому ринку, тому ми пропонуємо за нього найвищі ціни!

   Яке волосся коштує дорожче?

   Чим більше довжина пасм, тим дорожче їх купують. Дуже цінуються пасма від 60 сантиметрів. Якість волосся грає велику роль. Якщо ваше волосся не піддавалися освітленню, хімічним завивкам, постійному впливу фена, стайлера, плойки, то фахівець, безсумнівно, оцінить їх по достоїнству.

  Дорожче цінуються свіжі зрізи, тому обрізати довжину на продаж, найкраще відразу у нашому салоні.

Локони без посічених кінчиків, «мишачих» хвостиків, однієї довжини.

Коси з натуральним блиском, м'які і приємні на дотик.

Найдорожче оцінюється натуральний дитячий блонд.

 Спонтанне рішення зрізати довжину - це завжди добре, але подбайте про ваше волосся, не залишайте його на підлозі у перукарні. Це дуже цінний товар, який може принести вам додаткові гроші і виконати чиюсь мрію про довгу, розкішну шевелюру! Якщо у Вас виникли питання стосовно продажу волосся то радимо звертатись за телефоном- 0935573993!Оставить комментарий

avatar