НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Вибір зачіски.

  • 22.05.2020
  • 10 просмотров
  • 0 комментариев

Як правильно підібрати зачіску.

                                Вибір зачіски по формі обличчя.

  Щоб вибрати зачіскуу по формі обличчя, консультація перукаря необов'язкова. Це можна зробити самостійно у режимі онлайн - берете своє портретне фото або селфі в хорошій якості, прикладаєте до зображення різні види зачісок. Але знати про те, як вибрати стрижку по формі обличчя, потрібно для економії часу на пошуки кращої ідеї.

 

                                                 Кругле обличчя.

    При виборі стрижки для такої форми обличчя головне завдання - візуально зробити його вже й довше. Ідеально з цим впоратися асиметрична стрижка з великою, скошеною чілкою. Підійде і густа овальна чілка, яка трохи подовжить обличчя.


Перукарі вважають, що в 2020 році найбільш цікавим і красивим варіантом для дівчат з круглим обличчям є асиметрична стрижка з подовженням біля обличчя і косою чілкою.

                                               Овальне обличчя.

 Умовно ця форма обличчя вважається ідеальною. Під неї підібрати стрижку найпростіше, адже в 90% випадків дійсно підійде будь-яка зачіска. Тут єдина порада - уникати завищених зачісок, які можуть зробити обличчя занадто овальним і витягнутим. Краще зробіть акцент на інших, яскравих або особливих рисах обличчя.


                                               Квадратне обличчя.

 Якщо волосся густе, пишні і прямі, то краще рішення - довге асиметричне боб каре з косою чілкою. Для жінок віком від 40 років (особливо якщо локони рідкісні, а не густі) підійде зачіска драбинкою. Протипоказаними залишаються пряма чілка (зробить обличчя не більше витягнутим, а надто круглим) і симетрія в будь-якому прояві.

                                      Трикутне обличчя.


У випадку з трикутним обличчям, потрібно трохи розширити нижню частину обличчя, привівши її до форми овалу. Для цього використовують такі стрижки: • каре з подовженою чілкою; • каре з прямою чілкою і локонами з боків; • косий проділ; • каре з косою подовженою чілкою. Не потрібно робити дуже об'ємні зачіски. Візуально зроблять особа повним і круглим.

                                    Витягнуте обличчя.

Стрижка необхідна, щоб розширити обличчя і вкоротити його. Для цього підійде скругленная густа чілка до брів, локони середньої довжини (до плечей), боб каре з прямою короткою чілкою, коротке каре з прямою густою чілкою і бічний проділ. Прямий проділ робити не рекомендується, так як він ще більше подовжує і без того видовжене обличчя.


                                      Ромбоподібне обличчя.

Щоб приховати яскраво виражені скули в ромбоподібному обличчі, потрібно робити зачіски з подовженням з боків. Підійде каре зі скошеною чілкою, асиметричне каре різної довжини, густа пряма чілка. Не рекомендується робити стрижку коротше мочки вух. Також не слід стригти волосся так, щоб було розширення в зоні скул.Оставить комментарий

avatar