НОВЫЙ ОБРАЗ - БЕСПЛАТНО

Наши специалисты подберут оригинальный новый образ + стрижка = бесплатно!


ЛУЧШАЯ ЦЕНА В УКРАИНЕ!

У нас высокие цены, за хороший материал мы платим дорого.


ЛЮБОЙ ГОРОД!

Покупаем из любой точки Украины, через почту или в нашем Салоне!


ОПЛАТА МОМЕНТАЛЬНО. НАЛИЧНЫМИ!

Вы получаете деньги сразу после проедения всех процедур по перевоплощению в новый образ.


Остались вопросы?

Мы с радостью ответим на все Ваши вопросы и полностью проконсультируем.


(099) 914-52-82

Випадіння волосся.

  • 27.05.2020
  • 18 просмотров
  • 0 комментариев

               Причини віпадіння волосся.

                                     Причини випадіння волосся


   У цій статті ми розповімо про причини випадіння волосся. Зіткнутися з проблемою випадіння волосся може будь-яка людина у будь-якому віці. Однак чоловіча половина людства страждає від цієї проблеми частіше, ніж жіноча. Але причини чоловічого облисіння відрізняються від жіночих. Можна виділити: природний і патологічний види випадіння волосся (в науковому світі відомий як алопеція).


  Природний вид випадіння волосся - фізіологічне явище. Нормою вважається випадання з голови від п'ятдесяти до ста волосин. І це зустрічається у всіх людей, як у дорослих, так і у дітей. Якщо врахувати фізіологічні особливості чоловічого організму, то для них нормою буде більш сильне порідіння волосся. Зростання волосяного покриву у чоловіків в середньому становить двадцять п'ять сантиметрів на рік. У прекрасної статі волосся опадають не так рясно і ростуть набагато швидше і їх приріст може досягати до сімдесяти сантиметрів.


Причини випадіння волосся патологічного характеру можна розділити на зовнішні і внутрішні. До зовнішніх причин відносяться: вплив ультрафіолету і холодного повітря; екологічна обстановка; рівень якості води, яка використовується для миття; харчування; стреси; використання неякісних косметичних продуктів; часте використання технічних засобів для сушки і укладання; реакція на прийом деяких лікарських засобів.


До внутрішніх причин алопеції можна віднести різні захворювання: Інфекції. Хронічні інфекції провокують зниження кровообігу і викликають порідіння волосяного покриву; Різні захворювання шкіри голови (себорея, дерматити); Гормональний збій. У жінок гормональний дисбаланс, як правило, пов'язаний з вагітністю, пологами або настанням клімаксу; Онкологічні хвороби; анемія; Брак вітамінів.


Якщо алопеція пов'язана із зовнішніми причинами, то лікування як таке не потрібно. Досить змінити раціон, підібрати якісні засоби по догляду, рідше використовувати фен, випрямляч, відмовитися від частого фарбування.


Якщо алопеція дуже сильна, то краще за все буде звернутися до фахівця - трихолога, який після проведення діагностики (трихограми) призначить комплексну терапію. В основному в цю терапію входить: прийом медичних препаратів, коригування дієти, фізіотерапія, мезотерапія.


На жаль не всі дівчата можуть відростити довге і густе волосся. Якщо вам необхідно швидко обзавестися гарною зачіскою зверніть увагу на компанію Charm Hair. Тут здійснюється купівля волосся, які обробляються і використовують ся для нарощування, а так само виготовлення перук. Ви зможете придбати якісні натуральні волосся які будуть вас радувати протягом багатьох років.Оставить комментарий

avatar